Znaleziono 5801 wyników

autor: BARTOLINO
15 grudnia 2018, 18:44
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 3106

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

Daugile Sarauskaite C (Europa) ---> Jowita Ossowska G/F
autor: BARTOLINO
15 grudnia 2018, 14:08
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 2970

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

11 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Magdalena Ziętara
autor: BARTOLINO
15 grudnia 2018, 14:06
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 255

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 16-20) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 1-5) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego ...
autor: BARTOLINO
14 grudnia 2018, 00:17
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 22

EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Wtorek, 18.12.2018 17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket 19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice 20:00 Bourges Bask...
autor: BARTOLINO
14 grudnia 2018, 00:11
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 578

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 6 kolejki Euroligi i Eurocup: EUROLIGA CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg 70:36 Carolo Basket - Olympiacos Pireus 73:68 Castors Braine - Bourges Basket 65:78 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha 62:101 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk 56:58 Hatay BB - Sopron Basket 56:66 TTT Riga - Fenerbahc...
autor: BARTOLINO
12 grudnia 2018, 11:06
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 174

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (CCC 6-10) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Carolo 6-10) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 11-15) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) Czwar...
autor: BARTOLINO
10 grudnia 2018, 21:08
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 788

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 10 kolejki: 1. timmy, koszykówka_kobiet, Fanatyk, przemoe, ChrisLbn, mama, tadziu - 9 8. ann, golew, Kosz-ykarz, bart_81, OjTam, rgg - 8 14. reaktywacja - 7 15. Ałgaja, paulo2907, Greebo - 6 18. zancia_a, justi, betti, Japa, ALBI, BARTOLINO - 5 Wyniki łączne: 1. Kosz-ykarz - 104 2....
autor: BARTOLINO
10 grudnia 2018, 20:48
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 255

BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
autor: BARTOLINO
08 grudnia 2018, 14:23
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 2970

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

10 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Sofija Aleksandravicius (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Magdalena Ziętara
autor: BARTOLINO
08 grudnia 2018, 10:53
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 382

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Sobota, 8.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20) 18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5) Niedziela, 9.12.2018 15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10) 18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20) 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (...
autor: BARTOLINO
07 grudnia 2018, 19:59
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 174

EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus 20:00 Castors Braine - Bourges Basket 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk Czwartek, 13.12.2018 16:00 Hatay BB - Sopron Basket 18:30 TTT Riga - Fe...
autor: BARTOLINO
07 grudnia 2018, 19:50
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 578

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 5 kolejki Euroligi i Eurocup: EUROLIGA Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM 72:49 Olympiacos Pireus - TTT Riga 51:70 Fenerbahce Stambuł - Hatay BB 87:74 CCC Polkowice - Famila Schio 67:61 ZVVZ USK Praha - Castors Braine 82:63 Carolo Basket - Perfumerias Avenida Salamanca 62:75 Bourges Basket - UMMC ...
autor: BARTOLINO
06 grudnia 2018, 20:46
Forum: Rozgrywki w Europie/ME
Temat: Europejskie Puchary 2018/19
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 11008

Re: Europejskie Puchary 2018/19

Po 5 kolejkach rozstawienie przed PO na miejscach 1-10 (drużyny z bilansem 5-0 i 4-1) wyglądałoby następująco: 1. BLMA 5-0 +137 2. Cukurova 5-0 +116 3. Girona 5-0 +97 4. Tarbes 5-0 +47 5. Enisey 4-1 +67 6. Szekszard 4-1 +56 7. Miskolc 4-1 +47 8. Gorzów 4-1 +39 9. Galatasaray 4-1 +31 10. Wisła 4-1 +2...
autor: BARTOLINO
05 grudnia 2018, 11:54
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (5-6.12.2018)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 233

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (5-6.12.2018)

EUROLIGA Środa, 5.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - TTT Riga (TTT 1-5) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Hatay BB (Fenerbahce 6-10) 19:00 CCC Polkowice - Famila Schio (CCC 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Castors Braine (Praga 11-15) 19:00 Carolo Basket - Perf...
autor: BARTOLINO
03 grudnia 2018, 18:32
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 382

BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Sobota, 8.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce Niedziela, 9.12.2018 15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski 18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków

Wyszukiwanie zaawansowane