Znaleziono 5832 wyniki

autor: BARTOLINO
19 stycznia 2019, 23:40
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 24

EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)

EUROLIGA Środa, 23.01.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg 17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus 20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha 20:30 Castors Braine - CCC Polkowice 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga Czwartek, 24.01.2019 16:00 Hatay BB - Carolo Basket 18:00 Sopron Ba...
autor: BARTOLINO
19 stycznia 2019, 23:25
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 850

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 9 kolejki Euroligi: Nadezhda Orenburg - Bourges Basket 72:65 Olympiacos Pireus - Sopron Basket 63:52 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca 64:62 ZVVZ USK Praha - Famila Schio 77:80 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg 64:69 Carolo Basket - Dynamo Kursk 62:86 ESBVA-LM - Castors Brai...
autor: BARTOLINO
17 stycznia 2019, 12:36
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 50

BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)

Sobota, 26.01.2019
17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska
18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice
Niedziela, 27.01.2019
15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
autor: BARTOLINO
15 stycznia 2019, 23:59
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 167

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 1-5) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 6-10) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16...
autor: BARTOLINO
15 stycznia 2019, 23:34
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1078

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 14 kolejki: 1. paulo2907, ALBI, mama - 13 4. Kosz-ykarz - 12 5. ann, zancia_a, bart_81, Greebo, Japa, ChrisLbn - 11 11. Ałgaja, betti, justi, timmy, reaktywacja, OjTam, przemoe, koszykówka_kobiet, BARTOLINO - 9 20. golew, tadziu - 7 Wyniki łączne: 1. Kosz-ykarz - 141 2. mama - 133 ...
autor: BARTOLINO
12 stycznia 2019, 14:59
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 130
Odsłony: 4488

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

14 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Lynetta Kizer (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Magdalena Ziętara
autor: BARTOLINO
12 stycznia 2019, 14:58
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 370

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 16-20) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10) 20:00 TS Ostr...
autor: BARTOLINO
12 stycznia 2019, 14:46
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 850

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 8 kolejki Euroligi i 2 meczów 1 rundy Play Off Eurocup: EUROLIGA Dynamo Kursk - TTT Riga 73:70 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus 76:68 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg 86:90 Bourges Basket - CCC Polkowice 76:65 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB 65:73 UMMC Ekaterinburg - ESBVA-L...
autor: BARTOLINO
11 stycznia 2019, 00:42
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 167

EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg 19:00 Carolo Basket - Dynamo Kursk 20:00 ESBVA-LM - Castors Braine ...
autor: BARTOLINO
11 stycznia 2019, 00:28
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 370

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15) 20:00...
autor: BARTOLINO
11 stycznia 2019, 00:14
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1078

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 13 kolejki: 1. koszykówka_kobiet, ALBI - 10 3. Kosz-ykarz, bart_81, Japa - 9 6. justi, betti, ChrisLbn, tadziu - 8 10. zancia_a, ann, timmy, reaktywacja, Fanatyk, rgg, mama, BARTOLINO - 7 18. golew, OjTam - 6 20. Ałgaja, Greebo, paulo2907, przemoe - 5 Wyniki łączne: 1. Kosz-ykarz -...
autor: BARTOLINO
09 stycznia 2019, 00:35
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 238

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (Praga 6-10) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 1-5) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Hatay 1-5) C...
autor: BARTOLINO
06 stycznia 2019, 23:16
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 370

BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków
Niedziela, 13.01.2019
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia
18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin
autor: BARTOLINO
05 stycznia 2019, 22:30
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 238

EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB Czwartek, 10.01.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - ESBVA-LM 18:00 Sopron Bask...
autor: BARTOLINO
05 stycznia 2019, 19:19
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 130
Odsłony: 4488

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

13 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Lynetta Kizer F/C (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Magdalena Ziętara

Wyszukiwanie zaawansowane