Znaleziono 5741 wyników

autor: BARTOLINO
18 października 2018, 21:35
Forum: Liga typerów
Temat: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 19

Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19

Zapraszam do wytypowania tabel końcowych Ekstraklasy. Typujemy dwie kolejności: 1. Kolejność po zakończeniu sezonu zasadniczego przed Play Off. 2. Kolejność na koniec całego sezonu po Play Off. W tej tabeli typujemy tylko pierwszą ósemkę, czyli drużyny które będą uczestniczyły w Play Off. Z racji br...
autor: BARTOLINO
18 października 2018, 21:20
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 217

Re: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 2 meczów eliminacji Euroligi i Eurocup: EUROLIGA Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol 76:74 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus 46:47 Reyer Venezia - TTT Riga 56:73 ESBVA-LM - KSC Szekszard 77:61 EUROCUP Arka Gdynia - Orman Genclik 82:74 Wyniki typowania 2 meczów eliminacji Euroligi i Eurocup...
autor: BARTOLINO
18 października 2018, 21:06
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 252

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 3 kolejki: 1. Kosz-ykarz - 14 + 2 pkt bonusowe 2. Ałgaja, reaktywacja, Japa, przemoe - 12 6. zancia_a, ann, koszykówka_kobiet, bart_81, bebzun, mama, BARTOLINO - 11 13. golew, ALBI - 10 15. justi, betti, timmy, paulo2907, rgg, Greebo - 9 21. OjTam, ChrisLbn - 8 23. tadziu - 7 24. M...
autor: BARTOLINO
17 października 2018, 11:11
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 4 kolejka (20-21.10.2018)
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 119

BLK 2018/19 - 4 kolejka (20-21.10.2018)

Sobota, 20.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Politechnika Gdańska Niedziela, 21.10.2018 15:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 17:00 AZS Poznań - Energa Toruń 17:10 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin 18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - MKK Siedlce
autor: BARTOLINO
17 października 2018, 11:00
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 531

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

3 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Styliani Kaltsidou (Europa)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Julia Adamowicz
autor: BARTOLINO
17 października 2018, 10:56
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 240

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Środa, 17.10.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 11-15) 18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5) 18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa +20) 18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (CCC +20) 20:30 Politechnik...
autor: BARTOLINO
14 października 2018, 22:40
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - BLK 2018/19
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 252

Re: Wyniki łączne - BLK 2018/19

Wyniki typowania 2 kolejki: 1. bart_81 - 12 + 2 pkt bonusowe 2. zancia_a, reaktywacja, Kosz-ykarz, tadziu - 11 6. przemoe, ChrisLbn - 10 8. Ałgaja, paulo2907, Japa, rgg, koszykówka_kobiet, Greebo, mama, BARTOLINO - 9 16. golew, bebzun, ALBI - 8 19. ann, MARAS, OjTam - 7 22. justi, betti, timmy - 5 ...
autor: BARTOLINO
14 października 2018, 19:59
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 1584

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

Raigyne Moncrief G (Świat) ---> Styliani Kaltsidou F (Europa)
autor: BARTOLINO
13 października 2018, 22:44
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 240

BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Środa, 17.10.2018
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków
18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń
18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice
20:30 Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz
autor: BARTOLINO
11 października 2018, 09:54
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 531

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

2 kolejka

C Emma Cannon (Świat)
F Maryia Papova (Europa)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
G Rebecca Harris (Świat)
G Julia Adamowicz
autor: BARTOLINO
11 października 2018, 09:49
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 274

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

EUROLIGA Czwartek, 11.10.2018 16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10) Piątek, 12.10.2018 18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10) 19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10) Środa, 17.10.2018 20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10) EUROCUP Piątek, 12.10.2018 18:...
autor: BARTOLINO
11 października 2018, 09:46
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 347

Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)

Czwartek, 11.10.2018 18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego 16-20) Sobota, 13.10.2018 16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5) 19:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (AZS-AJP 6-10) Niedziela, 14.10.2018 17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20) 17:00 TS Ostrovi...
autor: BARTOLINO
10 października 2018, 20:09
Forum: Liga typerów
Temat: Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 217

Wyniki łączne - EUROLIGA i EUROCUP 2018/19

Wyniki 1 meczów eliminacji Euroligi i Eurocup: EUROLIGA Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg 58:60 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków 63:63 TTT Riga - Reyer Venezia 67:56 KSC Szekszard - ESBVA-LM 71:68 EUROCUP Orman Genclik - Arka Gdynia 67:52 Wyniki typowania 1 meczów eliminacji Euroligi i Eurocup...
autor: BARTOLINO
09 października 2018, 18:12
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 274

EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

EUROLIGA Czwartek, 11.10.2018 16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol Piątek, 12.10.2018 18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus 19:30 Reyer Venezia - TTT Riga Środa, 17.10.2018 20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard EUROCUP Piątek, 12.10.2018 18:00 Arka Gdynia - Orman Genclik W tym zestawie meczów moż...
autor: BARTOLINO
08 października 2018, 15:49
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 261

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)

EUROLIGA Poniedziałek, 8.10.2018 17:00 Cukurova Basketbol - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5) Wtorek, 9.10.2018 17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10) Środa, 10.10.2018 18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (remis) EUROCUP Wtorek, 9.10.2018 15:00 Orman G...

Wyszukiwanie zaawansowane