Znaleziono 3283 wyniki

autor: betti
17 listopada 2017, 21:27
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 312

Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)

Sobota, 18.11.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15) 18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10) Niedziela, 19.11.2017 18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 11-15) 18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20) 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (P...
autor: betti
17 listopada 2017, 21:24
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

9 kolejka :

G Katarzyna Trzeciak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Carolyn Swords (Świat)
autor: betti
04 listopada 2017, 14:26
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 418

Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)

Sobota, 4.11.2017 15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10) 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20) Niedziela, 5.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15) 17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolsk...
autor: betti
04 listopada 2017, 14:25
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

8 kolejka :

G Katarzyna Trzeciak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Carolyn Swords (Świat)
autor: betti
01 listopada 2017, 12:43
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 257

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)

EUROLIGA Środa, 1.11.2017 15:00 UMMC Ekaterinburg - Fenerbahce Stambuł (UMMC 11-15) 17:00 Dynamo Kursk - ZVVZ USK Praga (Kursk 610) 18:00 Perfumerias Avenida Salamanca - Yakin Dogu Universitesi (Salamanka 6-10) 19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5) 19:00 Wisła Kraków - Famila Schio (Sch...
autor: betti
29 października 2017, 21:44
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 1946

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany

Katarzyna Maliszewska G/F >>>>> Klaudia Gertchen F
Lauren Mansfield G (Europa) >>>>> Katarzyna Trzeciak G
autor: betti
27 października 2017, 05:19
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

betti pisze:7 kolejka :

G Dominika Owczarzak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Theresa Plaisance (Świat)
C Carolyn Swords (Świat)


Zmiana:

G Dominika Owczarzak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Carolyn Swords (Swords)
autor: betti
26 października 2017, 20:33
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 450

Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)

Piątek, 27.10.2017 18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20) Sobota, 28.10.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10) 19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20) Niedziela, 29.10.2017 17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15) 18:00 AZS AJP Gorzó...
autor: betti
26 października 2017, 20:31
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

7 kolejka :

G Dominika Owczarzak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Theresa Plaisance (Świat)
C Carolyn Swords (Świat)
autor: betti
25 października 2017, 12:13
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 273

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)

EUROLIGA Środa, 25.10.2017 16:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Famila 6-10) 18:00 Sopron Basket - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) 18:30 Yakin Dogu Universitesi - UMMC Ekaterinburg (Yakin Dogu 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praga - CCC Polkowice (Praga 6-10) 19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 6-10) 20:0...
autor: betti
21 października 2017, 13:55
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

6 kolejka :

G Lauren Mansfield (Europa)
G Elina Babkina (Europa)
F Katarzyna Maliszewska
F Oksana Mollova (Europa)
C Carolyn Swords (Świat)
autor: betti
21 października 2017, 13:53
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 1946

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany

Magdalena Szajtauer C -----> Katarzyna Maliszewska G/F
autor: betti
21 października 2017, 13:50
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 473

Re: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)

Sobota, 21.10.2017 18:00 AZS-UMCS Lublin - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15) 18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10) Niedziela, 22.10.2017 15:30 Wisła Kraków - Basket 90 Gdynia (Wisła 6-10) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - ...
autor: betti
13 października 2017, 12:33
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

5 kolejka :

G Dominika Owczarzak
G Elina Babkina (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Carolyn Swords (Świat)
autor: betti
13 października 2017, 12:32
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 5 kolejka (14-15.10.2017)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 662

Re: BLK - 5 kolejka (14-15.10.2017)

Sobota, 14.10.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS Poznań (Zagłębie 11-15) 17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10) Niedziela, 15.10.2017 17:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20) 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15) 18:00 Basket 90 ...

Wyszukiwanie zaawansowane