Znaleziono 3495 wyników

autor: betti
23 marca 2019, 15:03
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 379

Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)

Sobota, 23.03.2019 16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15) 17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10) 18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10) 18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań 1...
autor: betti
23 marca 2019, 15:01
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 7154

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

24 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Klaudia Gertchen
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
16 marca 2019, 14:30
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 427

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Sobota, 16.03.2019 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20) 17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20) 18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10) 18:00 AZS-AJP Gor...
autor: betti
16 marca 2019, 14:27
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 7154

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

23 kolejka:

G Brianna Kiesel (Świat)
G Dominique Wilson (Świat)
F Klaudia Gretchen
F Jowita Ossowska
C Martyna Koc
autor: betti
09 marca 2019, 12:11
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 7154

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

22 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Klaudia Gertchen
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
09 marca 2019, 12:10
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 438

Re: BLK 2018/19 - 22 kolejka (9-10.03.2019)

Sobota, 9.03.2019 15:10 Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław (Wisła 6-10) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Artego 6-10) 18:00 Politechnika Gdańska - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10) 18:00 AZS Poznań - Arka Gdynia (Arka +20) 18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20) Niedziela, 10.03...
autor: betti
08 marca 2019, 11:17
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 235

Re: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)

17:30 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praha (Praha 6-10)
18:00 TTT Riga - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 11-15)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges Basket 1-5)
autor: betti
05 marca 2019, 11:52
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 1/4 - 1 mecz (5.03.2019)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 262

Re: EUROLIGA: 1/4 - 1 mecz (5.03.2019)

Wtorek, 5.03.2019
15:00 UMMC Ekaterinburg - TTT Riga (Ekaterinburg +20)
17:00 Dynamo Kursk - CCC Polkowice (Kursk 11-15)
18:00 Sopron Basket - Bourges Basket (Sopron 1-5)
19:00 ZVVZ USK Praha - Fenerbahce Stambuł (Praha 6-10)
autor: betti
01 marca 2019, 22:11
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 573

Re: BLK 2018/19 - 21 kolejka oraz mecz zaległy z 15 kolejki (2-6.03.2019)

Sobota 2.03.2019 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20) 18:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź (Wisła +20) Niedziela, 3.03.2019 15:15 Arka Gdynia - Energa Toruń (Arka 6-10) 17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS Poznań (Lublin +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław ...
autor: betti
01 marca 2019, 22:08
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 7154

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

21 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Klaudia Gertchen
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
26 lutego 2019, 20:36
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 620

Re: BLK 2018/19 - 20 kolejka (27.02.2019)

Środa, 27.02.2019 18:00 Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce (Artego +20) 18:30 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Ślęza +20) 18:30 Wisła Kraków - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Wisla 6-10) 19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Energa 11-15) 19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 6-10) 19:...
autor: betti
26 lutego 2019, 20:34
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 195
Odsłony: 7154

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

20 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
23 lutego 2019, 16:32
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 609

Re: BLK 2018/19 - 19 kolejka (23-24.02.2019)

Sobota, 23.02.2019 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20) 17:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław {Ślęza 11-15) 17:00 Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz (Arka 6-10) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź (AZS 11-15) Niedziela, 24.02.2019 19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polko...
autor: betti
20 lutego 2019, 17:15
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 14 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 2 mecz (20-21.02.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 373

Re: EUROLIGA: 14 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 2 mecz (20-21.02.2019)

EUROLIGA Środa, 20.02.2019 18:00 Hatay BB - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) 18:00 Carolo Basket - Fenerbahce Stambuł (Fenebahce 11-15) 18:30 TTT Riga - Sopron Basket (TTT 6-10) 20:00 Famila Schio - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 6-10) 20:00 Castors Braine - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20) 20:00 CCC Polkowice - ...
autor: betti
16 lutego 2019, 13:52
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 655

Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)

Sobota, 16.02.2019 15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gorzów +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10) 18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 16-20) 18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 6-10) Środa, 20.02.2019 20:00 Widzew Łódź - AZS ...

Wyszukiwanie zaawansowane