Znaleziono 3430 wyników

autor: betti
11 października 2018, 12:28
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 255

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 2 mecz (11-17.10.2018)

EUROLIGA Czwartek, 11.10.2018 16:00 Nadezhda Orenburg - Cukurova Basketbol (Orenburg 6-10) Piątek, 12.10.2018 18:30 Wisła Kraków - Olympiacos Pireus (Wisła 6-10) 19:30 Reyer Venezia - TTT Riga (Venezia 6-10) Środa, 17.10.2018 20:00 ESBVA-LM - KSC Szekszard (Lille 6-10) EUROCUP Piątek, 12.10.2018 18:...
autor: betti
11 października 2018, 12:28
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 321

Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)

Czwartek, 11.10.2018 18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20) Sobota, 13.10.2018 16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzów 11-15) Niedziela, 14.10.2018 17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20) 17:00 TS O...
autor: betti
11 października 2018, 12:25
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 339

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

2 kolejka:

G Ariel Atkins (Świat)
G Julia Adamowicz
F Alice Kunek (Europa)
F Aleksandra Pawlak
C Khaalia Hillsman C (Świat)
autor: betti
09 października 2018, 12:21
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 246

Re: EUROLIGA i EUROCUP: eliminacje - 1 mecz (8-10.10.2018)

Wtorek, 9.10.2018
17:00 Olympiacos Pireus - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:30 TTT Riga - Reyer Venezia (TTT 6-10)
Środa, 10.10.2018
18:30 KSC Szekszard - ESBVA-LM (KSC Szekszard 6-10)
EUROCUP
Wtorek, 9.10.2018
15:00 Orman Genclik - Arka Gdynia (Arka 11-15)
autor: betti
04 października 2018, 10:46
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 468

Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)

Czwartek, 4.10.2018 18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka 11-15) Sobota, 6.10.2018 17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20) 18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15) 19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20) Niedziela, 7.10.2018 19:00 CCC Polkowice - ...
autor: betti
04 października 2018, 10:44
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 339

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

1 kolejka:

G Julia Adamowicz
G Brianna Kiesel (Świat)
F Alice Kunek (Europa)
F Sofija Aleksandravicius (Europa)
C Khaalia Hillsman C (Świat)
autor: betti
03 października 2018, 05:31
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 1265

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Adamowicz Julia
Hillsman
autor: betti
02 października 2018, 07:24
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 1265

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Sofija Aleksandravicius F/C (Europa)
Alice Kunek F (Europa)
autor: betti
01 października 2018, 08:32
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 1265

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Brianna Kiesel
Justyna Żurowska
autor: betti
26 września 2018, 12:40
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: Fantasy BLK 2018/19
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 1427

Re: Fantasy BLK 2018/19

Gram
autor: betti
19 sierpnia 2018, 20:47
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy WNBA 2018 - Grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 357
Odsłony: 7451

Re: Fantasy WNBA 2018 - Grupa B - rozgrywka

19.08:

G Brittney Sykes, Las Vegas - Atlanta, 6:00pm
F Tamera Young, Las Vegas - Atlanta, 6:00pm
G Sue Bird, Seattle - Dallas, 7:00pm
F Maya Moore, Minnesota - Washington, 7:00pm
autor: betti
17 sierpnia 2018, 21:16
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy WNBA 2018 - Grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 357
Odsłony: 7451

Re: Fantasy WNBA 2018 - Grupa B - rozgrywka

17.08: F Maya Moore, Connecticut - Minnesota, 7:00pm F Chiney Ogwumike, Connecticut - Minnesota, 7:00pm G Chelsea Gray, Washington - Los Angeles, 7:00pm F Tamera Young, Dallas - Las Vegas, 8:00pm C A'ja Wilson, Dallas - Las Vegas, 8:00pm G Brittney Sykes, Phoenix - Atlanta, 10:00pm G Sue Bird, Seat...

Wyszukiwanie zaawansowane