Znaleziono 3512 wyników

autor: betti
18 maja 2019, 21:30
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy WNBA 2019 - Grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 190

Re: Fantasy WNBA 2019 - Grupa B - draft i wymiany

Zostawiam:

Chiney Ogwumike F/C
Elizabeth Williams C
Chelsea Gray G
A'ja Wilson F/C
Sue Bird G
autor: betti
15 maja 2019, 21:55
Forum: WNBA/Świat/MŚ
Temat: Fantasy WNBA 2019
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 345

Re: Fantasy WNBA 2019

gram
autor: betti
14 kwietnia 2019, 15:14
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: Final Four - Finał i mecz o 3 miejsce (14.04.2019)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 281

Re: EUROLIGA: Final Four - Finał i mecz o 3 miejsce (14.04.2019)

Niedziela, 14.04.2019
20:30 UMMC Ekaterinburg - Dynamo Kursk (UMMC 6-10)
17:30 Sopron Basket - ZVVZ USK Praha (Praga 6-10)
autor: betti
14 kwietnia 2019, 15:13
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/2 finału - 2 mecz (14.04.2019)
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 521

Re: BLK 2018/19 - 1/2 finału - 2 mecz (14.04.2019)

Niedziela, 14.04.2018
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
19:10 CCC Polkowice - Arka Gdynia (Polkowice +20)
autor: betti
13 kwietnia 2019, 16:37
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/2 finału - 1 mecz (13.04.2019)
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 628

Re: BLK 2018/19 - 1/2 finału - 1 mecz (13.04.2019)

Sobota, 13.04.2019
18:30 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Arka Gdynia (CCC 11-15)
autor: betti
07 kwietnia 2019, 16:39
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 4 mecz (7.04.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 473

Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 4 mecz (7.04.2019)

]Niedziela, 7.04.2019
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (AZS 1-5)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wroclaw 6-10)
autor: betti
06 kwietnia 2019, 10:54
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 811

Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)

Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
autor: betti
06 kwietnia 2019, 10:53
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 1534

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

2 mecz:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
03 kwietnia 2019, 13:43
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 2 mecz (3.04.2019)
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 769

Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 2 mecz (3.04.2019)

Środa, 3.04.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Arka 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5)
autor: betti
02 kwietnia 2019, 12:54
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 820

Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)

Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC +20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
autor: betti
02 kwietnia 2019, 12:52
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 1534

Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup

1 mecz:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
30 marca 2019, 15:42
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 211
Odsłony: 10302

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

26 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Martyna Koc
C Khalia Hillsman
autor: betti
30 marca 2019, 15:39
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 26 kolejka (30.03.2019)
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 762

Re: BLK 2018/19 - 26 kolejka (30.03.2019)

Sobota, 30.03.2019 19:10 Widzew Łódź - Arka Gdynia (Arka 11-15) 19:10 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin +20) 19:10 Politechnika Gdańska - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20) 19:10 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20) 19:10 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10) 19:10 CCC Polkowice ...

Wyszukiwanie zaawansowane