Znaleziono 3468 wyników

autor: betti
16 stycznia 2019, 14:27
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 149

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Orenburg 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 11-15) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC ...
autor: betti
11 stycznia 2019, 21:41
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 341

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5) 20:00 TS Ostro...
autor: betti
11 stycznia 2019, 21:39
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 115
Odsłony: 3713

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

14 kolejka:

G Dominique Wilson (Świat)
G Jowita Ossowska
F Lynetta Kizer
F Klaudia Gertchen
C Khaalia Hillsman (Świat)
autor: betti
09 stycznia 2019, 11:05
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 218

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (Praga 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Hatay 6-10...
autor: betti
06 stycznia 2019, 14:38
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 494

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Toruń 1-5) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Politech...
autor: betti
06 stycznia 2019, 14:36
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 115
Odsłony: 3713

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

13 kolejka

G Brianna Kiesel (Świat)
G Dominique Wilson (Świat)
F Lynetta Kizer
F Klaudia Gertchen
C Magdalena Szajtauer
autor: betti
03 stycznia 2019, 13:41
Forum: Liga typerów
Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 275

Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)

Czwartek, 3.01.2019
19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes 6-10)
autor: betti
02 stycznia 2019, 19:30
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3977

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Za Lynetta Kizer F/C (Europa) proponuję Styliani Kaltsidou F (Europa) eval 10,1 grała w 4 kolejce
za Dominique Wilson G (Świat) proponuję Ariel Atkins G/F (Świat) eval 14,9 grała w 2 kolejce
autor: betti
19 grudnia 2018, 13:29
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 267

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Orenburg 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 16-20) 19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (Praga 6-10) 20:00 Bourges Basket ...
autor: betti
19 grudnia 2018, 13:28
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 583

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 11-15) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 18:00 AZS Pozna...
autor: betti
19 grudnia 2018, 13:26
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 115
Odsłony: 3713

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

12 kolejka:

G Brianna Kiesel (Świat)
G Jowita Ossowska
F Karolina Podkańska
F Styliani Kaltsidou
C Khaalia Hillsman C (Świat)
autor: betti
19 grudnia 2018, 13:25
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3977

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

betti pisze:Justyna Żurowska F -----> Jowita Ossowska G/F


i jeszcze

Sofija Aleksandravicius F/C (Europa) -----> Karolina Podkańska G/F
autor: betti
19 grudnia 2018, 13:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3977

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Justyna Żurowska F -----> Jowita Ossowska G/F
autor: betti
12 grudnia 2018, 13:31
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 369

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (CCC 6-10) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Carolo 11-15) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 11-15) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (USK 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Dynamo 6-10) Czwar...
autor: betti
08 grudnia 2018, 14:34
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 765

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Sobota, 8.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20) 18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 1-5) Niedziela, 9.12.2018 15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10) 18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20) 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Śl...

Wyszukiwanie zaawansowane