Znaleziono 3970 wyników

autor: paulo2907
10 grudnia 2019, 22:40
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 7 kolejka (11.12.2019)
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 127

BLK - 7 kolejka (11.12.2019)

Środa, 11.12.2019 18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 18:30 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wlkp. 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź Jak wiadomo, rozegrano już dwa mecze tej kolejki: 09.11.2019 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 52:85 03.12.2019 Wisła Kraków - ...
autor: paulo2907
10 grudnia 2019, 21:47
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (11-12.12.2019)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 85

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (11-12.12.2019)

Środa, 11.12.2019 16:00 Cukurova - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Asvel Lyon (Fenerbahce 16-20) 18:00 TTT Ryga - Umana Reyer Venezia (Ryga 6-10) 18:00 Arka Gdynia - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) 19:10 ZVVZ USK Praga - Castors Braine (Praga +20) 20:00 Bourges Basket - Nadezhda Or...
autor: paulo2907
10 grudnia 2019, 21:27
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 7 kolejka (11.12.2019)
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 163

Re: BLK 2019/20 - 7 kolejka (11.12.2019)

Środa, 11.12.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego +20)
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 1-5)
18:30 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 16-20)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
autor: paulo2907
10 grudnia 2019, 20:12
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 2439

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

10 kolejka

G Paulina Kuras
G Kahleah Copper (Świat)
F Abigail Glomazic (Europa)
F Agnieszka Kaczmarczyk
C Jenna Smith (Świat)
autor: paulo2907
05 grudnia 2019, 21:44
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 2439

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

9 kolejka

G Arina Bilotserkivska (Europa)
G Paulina Kuras
F Kahleah Copper (Świat)
F Agnieszka Kaczmarczyk
C Jenna Smith (Świat)
autor: paulo2907
05 grudnia 2019, 21:43
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 734

BLK - 10 kolejka (7-8.12.2019)

Sobota, 7.12.2019
15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz
17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń
Niedziela, 8.12.2019
17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań
19:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wlkp.
autor: paulo2907
05 grudnia 2019, 21:23
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 274

Re: BLK 2019/20 - 10 kolejka (7-8.12.2019)

Sobota, 7.12.2019 15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10) 17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Artego Bydgoszcz (Artego +20) 17:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15) 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC +20) Niedziela, 8.12.2019 17:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20) 1...
autor: paulo2907
04 grudnia 2019, 06:51
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 163

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (4-5.12.2019)

EUROLIGA Środa, 4.12.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC +20) 15:00 Nadezhda Orenburg - TTT Ryga (Orenburg 16-20) 17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Kursk 11-15) 18:15 Castors Braine - Cukurova (Castors 1-5) 19:30 Umana Reyer Venezia - ZVVZ USK Praga (Praga 16-20) 20:00 BLMA - Fener...
autor: paulo2907
29 listopada 2019, 01:06
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 9 kolejka (30.11-1.12.2019)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 845

BLK - 9 kolejka (30.11-1.12.2019)

Sobota, 30.11.2019
16:00 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
16:00 AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański
17:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin
Niedziela, 1.12.2019
15:40 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia
17:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
autor: paulo2907
29 listopada 2019, 01:01
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 2439

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

8 kolejka

G Arina Bilotserkivska (Europa)
G Paulina Kuras
F Kahleah Copper (Świat)
F Abigail Glomazic (Europa)
C Jenna Smith (Świat)
autor: paulo2907
26 listopada 2019, 21:11
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2019/20 - 9 kolejka oraz mecz awansem (30.11-3.12.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 379

Re: BLK 2019/20 - 9 kolejka oraz mecz awansem (30.11-3.12.2019)

Sobota, 30.11.2019 16:00 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5) 16:00 AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański (AZS Poznań 11-15) 17:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10) Niedziela, 1.12.2019 15:40 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia ...
autor: paulo2907
26 listopada 2019, 20:47
Forum: Liga typerów
Temat: Typowanie końcowej kolejności BLK 2019/20
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 256

Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2019/20

Po sezonie zasadniczym: 1. Arka Gdynia 2. CCC Polkowice 3. AZS-AJP Gorzów Wielkopolski 4. Artego Bydgoszcz 5. 1KS Ślęza Wrocław 6. AZS-UMCS Lublin 7. Wisła Kraków 8. Politechnika Gdańska 9. Widzew Łódź 10. Energa Toruń 11. AZS Poznań 12. AZS Uniwersytet Gdański Cały sezon, po Play Off: 1. Arka Gdyni...
autor: paulo2907
26 listopada 2019, 20:29
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (27-28.11.2019)
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 197

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (27-28.11.2019)

EUROLIGA Środa, 27.11.2019 17:30 Fenerbahce Stambuł - Famila Schio (Fenerbahce 11-15) 18:00 TTT Ryga - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20) 19:00 ZVVZ USK Praga - Nadezhda Orenburg (Praga 16-20) 19:30 Umana Reyer Venezia - Castors Braine (Venezia 1-5) 20:00 Bourges Basket - Cukurova (Bourges 6-10) 20:00 BLM...
autor: paulo2907
21 listopada 2019, 21:44
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 2439

Re: Fantasy BLK 2019/2020 - rozgrywka

7 kolejka

G Arina Bilotserkivska (Europa)
G Kahleah Copper (Świat)
F Abigail Glomazic (Europa)
F Maria Conde (Europa)
C Jenna Smith (Świat)
autor: paulo2907
21 listopada 2019, 21:19
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 8 kolejka (23.11.2019)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 779

BLK - 8 kolejka (23.11.2019)

Sobota, 23.11.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków
17:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska
18:00 Energa Toruń - Widzew Łódź
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp - Artego Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań

Wyszukiwanie zaawansowane