Znaleziono 1238 wyników

autor: zancia_a
15 lutego 2019, 07:33
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

18. kolejka

G Sharnee Zoll-Norman (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Taisiia Udodenko (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Dragana Stanković (Europa)
autor: zancia_a
15 lutego 2019, 07:18
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 205

Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)

Sobota, 16.02.2019 15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 16-20) 18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Toruń +20) 18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Arka 1-5) Środa, 20.02.2019 20:00 Widzew Łódź - AZS Poznań...
autor: zancia_a
06 lutego 2019, 09:04
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

17. kolejka

G Sharnee Zoll (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Maria Conde (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Dragana Stanković (Europa)
autor: zancia_a
06 lutego 2019, 09:00
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 315

Re: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)

Sobota, 9.02.2019 15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10) 15:10 Energa Toruń - AZS Poznań (Toruń +20) 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Widzew 6-10) 17:00 MKK Siedlce - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15) 17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5) Niedziela, 1...
autor: zancia_a
04 lutego 2019, 23:00
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

16. kolejka A.R.C.H.I.ball G Maegan Conwright (Świat) 4 G Julie McBride 14 F Oksana Mollov (Europa) 8 F Alice Kunek (Europa) 5 C Cierra Burdick (Świat) 18 Suma: 49 (5) Ałgaja G Leonor Rodriguez (Europa) 18 C Emma Cannon (Świat) 21 G Brianna Kiesel (Świat) 12 F María Araújo (Europa) 14 F Magdalena Zi...
autor: zancia_a
04 lutego 2019, 22:43
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

15. kolejka A.R.C.H.I.ball G Julie McBride 15 G Anna Makurat 14 F Oksana Mollov (Europa) 18 F Cierra Burdick (Świat) 19 C Ziomara Morrison (Świat) 18 Suma: 84 (5) Ałgaja F Leonor Rodriguez (Europa) 13 C Emma Cannon (Świat) 13 F María Araújo (Europa) 12 G Magdalena Ziętara 10 G Jordin Canada (Świat) ...
autor: zancia_a
03 lutego 2019, 01:17
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 412

Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)

Niedziela, 3.02.2019
15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 11-15)
16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła +20)
17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Toruń +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia (AZS 6-10)
autor: zancia_a
26 stycznia 2019, 10:43
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

15. kolejka

G Sharnee Zoll (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Maria Conde (Europa)
F Taisiia Udodenko (Europa)
C Dragana Stanković (Europa)
autor: zancia_a
26 stycznia 2019, 10:42
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 467

Re: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)

Sobota, 26.01.2019 17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska (Ślęza +20) 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 11-15) Niedziela, 27.01.2019 15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Arka +20) 15:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkop...
autor: zancia_a
16 stycznia 2019, 10:33
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

14. kolejka A.R.C.H.I.ball G Maegan Conwright 14 G Julie McBride 9 F Alice Kunek 20 F Oksana Mollova 5 C Cierra Burdick 35 Suma: 83 (5) Ałgaja F Leonor Rodriguez (Europa) 1 C Emma Cannon (Świat) 21 F María Araújo (Europa) 13 G Magdalena Ziętara 12 G Jordin Canada (Świat) 21 Suma: 68 (5) Koszykówka_k...
autor: zancia_a
10 stycznia 2019, 10:36
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

14. kolejka

G Sharnee Zoll (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Maria Conde (Europa)
F Taisiia Udodenko (Europa)
C Dragana Stanković (Europa)
autor: zancia_a
10 stycznia 2019, 10:35
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 651

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice [CCC +20] 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków [Wisła +20] Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań [Ślęza +20] 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia [Arka 16-20] 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń [Artego 6-10] 20:00 TS Ostrov...
autor: zancia_a
08 stycznia 2019, 12:40
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

13. kolejka A.R.C.H.I.ball G Jasmine Thomas 8 G Julie McBride 10 F Lynetta Kizer 3 F Oksana Mollova 29 C Cierra Burdick 23 Suma: 73 (5) Ałgaja G Leonor Rodriguez (Europa) 19 C Emma Cannon (Świat) 30 G Brianna Kiesel (Świat) 0 F María Araújo (Europa) 0 F Magdalena Ziętara 10 Suma: 59 (5) Koszykówka_k...
autor: zancia_a
04 stycznia 2019, 13:10
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

13. kolejka

G Sharnee Zoll (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Sonja Greinacher (Europa)
F Taisiia Udodenko (Europa)
C Dragana Stanković (Europa)
autor: zancia_a
02 stycznia 2019, 15:01
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 764

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice [CCC 6-10] 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin [AZS 1-5] 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań [Wisła +20] 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń [Ślęza 1-5] 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź [Arka +20] 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Politechn...

Wyszukiwanie zaawansowane