Znaleziono 749 wyników

autor: justi
18 listopada 2017, 00:31
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (22-23.11.2017)
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 22

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (22-23.11.2017)

EUROLIGA Środa, 22.11.2017 15:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg 16-20) 16:30 Yakin Dogu Universitesi - Wisła Kraków (Yakin Dogu 16-20) 17:30 Galatasaray Stambuł - CCC Polkowice (Stambuł 16-20) 18:00 Sopron Basket - Castors Braine (Sopron 11-15) 18:00 Fenerbahce Stambuł - Perfume...
autor: justi
18 listopada 2017, 00:08
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 312

Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)

Sobota, 18.11.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15) 18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 11-15) Niedziela, 19.11.2017 18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia 16-20) 19:00 CCC Polkowice - Energa Tor...
autor: justi
18 listopada 2017, 00:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

9 kolejka

G Jelena Skerović (Europa)
G Naketia Swanier (Świat)
F Elżbieta Międzik
F Artemis Spanou (Europa)
C Kelley Cain (Świat)
autor: justi
12 listopada 2017, 21:56
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18
Odpowiedzi: 792
Odsłony: 90974

Re: TRANSFERY, plotki, informacje- SEZON 2017/18

Janae Weazy Smith już w Poznaniu! Była zawodniczka między innymi Panathinaikosu Ateny, czy MBK Ruzomberok została zawodniczką ENEA AZS Poznań. Mierząca 188 cm silna skrzydłowa/ center zastąpi tym samym swoją rodaczkę Sidney Cook. "Podjęliśmy decyzję o zmianie zawodniczki na pozycji centra ze w...
autor: justi
04 listopada 2017, 11:01
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

8 kolejka

G Jelena Skerović (Europa)
G Naketia Swanier (Świat)
F Elżbieta Międzik
F Artemis Spanou (Europa)
C Kelley Cain (Świat)
autor: justi
04 listopada 2017, 10:56
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 418

Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)

Sobota, 4.11.2017 15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15) 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 6-10) Niedziela, 5.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp. 1-5) 17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wie...
autor: justi
01 listopada 2017, 19:46
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 1946

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany

Jelena Antić F (Europa) ---> Marie Ange Mfoula F/C (Europa)
autor: justi
31 października 2017, 22:05
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 257

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)

EUROLIGA Środa, 1.11.2017 15:00 UMMC Ekaterinburg - Fenerbahce Stambuł (Ekaterinburg 11-15) 17:00 Dynamo Kursk - ZVVZ USK Praga (Dynamo Kursk 16-20) 18:00 Perfumerias Avenida Salamanca - Yakin Dogu Universitesi (Salamanca 1-5) 19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5) 19:00 Wisła Kraków - F...
autor: justi
29 października 2017, 23:26
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 1946

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - draft i wymiany

Marie Ange Mfoula F/C (Europa) ---> Lauren Mansfield G (Europa)
autor: justi
26 października 2017, 22:33
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

7 kolejka

G Elżbieta Międzik
G Naketia Swanier (Świat)
F Jelena Antić (Europa)
F Artemis Spanou (Europa)
C Kelley Cain (Świat)
autor: justi
26 października 2017, 22:28
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 450

Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)

Piątek, 27.10.2017 18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20) Sobota, 28.10.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Łódź 1-5) 19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice 16-20) Niedziela, 29.10.2017 17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15) 18:00 AZS AJP Gorzów W...
autor: justi
24 października 2017, 22:35
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 273

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)

EUROLIGA Środa, 25.10.2017 16:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10) 18:00 Sopron Basket - Dynamo Kursk (Kursk 11-15) 18:30 Yakin Dogu Universitesi - UMMC Ekaterinburg (Yakin Dogu 1-5) 19:00 ZVVZ USK Praga - CCC Polkowice (Praga 6-10) 19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Stambuł +20) 20:00 Bou...
autor: justi
21 października 2017, 10:29
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1409

Re: Fantasy BLK 2017/18 - I liga grupa A - Rozgrywka

6 kolejka

G Naketia Swanier (Świat)
G Elżbieta Międzik
F Artemis Spanou (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kelley Cain (Świat)
autor: justi
21 października 2017, 10:27
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 473

Re: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)

Sobota, 21.10.2017 18:00 AZS-UMCS Lublin - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Lublin 6-10) 18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Siedlce 6-10) Niedziela, 22.10.2017 15:30 Wisła Kraków - Basket 90 Gdynia (Wisła 11-15) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Bydgoszcz +20) 17:00 1KS Ślęza Wroc...
autor: justi
18 października 2017, 11:08
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 2 kolejka (18-19.10.2017)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 339

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 2 kolejka (18-19.10.2017)

EUROLIGA Środa, 18.10.2017 18:00 Dynamo Kursk - ESBVA-LM (Kursk 16-20) 18:30 Galatasaray Stambuł - ZVVZ USK Praga (Stambuł 6-10) 19:00 CCC Polkowice - Sopron Basket (Sopron 1-5) 19:00 Wisła Kraków - Nadezhda Orenburg (Wisła 6-10) 20:00 BLMA - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 16-20) 20:30 Castors ...

Wyszukiwanie zaawansowane