Znaleziono 934 wyniki

autor: justi
15 grudnia 2018, 12:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 2144

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

11 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
15 grudnia 2018, 11:34
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 262

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (Siedlce 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 16-20) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgo...
autor: justi
13 grudnia 2018, 13:12
Forum: Rozgrywki w Europie/ME
Temat: Europejskie Puchary 2018/19
Odpowiedzi: 126
Odsłony: 11019

Re: Europejskie Puchary 2018/19

Ja tylko dziwię się że Pan Trener mówi o braku jedynki, ale o braku centra już nic.
autor: justi
12 grudnia 2018, 13:47
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 174

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Olympiacos 1-5) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 16-20) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (Praha 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Salamanca ...
autor: justi
08 grudnia 2018, 15:20
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 2144

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

10 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
07 grudnia 2018, 14:20
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 382

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Sobota, 8.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20) 18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10) Niedziela, 9.12.2018 15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski 1-5) 18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20) 18:00 Widzew Łódź - ...
autor: justi
05 grudnia 2018, 14:22
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (5-6.12.2018)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 233

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 5 kolejka (5-6.12.2018)

EUROLIGA Środa, 5.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15) 17:00 Olympiacos Pireus - TTT Riga (Riga 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Hatay BB (Hatay 11-15) 19:00 CCC Polkowice - Famila Schio (Schio 1-5) 19:00 ZVVZ USK Praha - Castors Braine (Praha 6-10) 19:00 Carolo Basket - Perf...
autor: justi
01 grudnia 2018, 14:38
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 402

Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)

Sobota, 1.12.2018 15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Gdynia +20) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice +20) 18:00 AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (Lublin +20) Niedziela, 2.12.2018 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Ar...
autor: justi
01 grudnia 2018, 14:34
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 2144

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

9 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
28 listopada 2018, 13:04
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (28-29.11.2018)
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 291

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (28-29.11.2018)

EUROLIGA Środa, 28.11.2018 15:00 UMMC Ekaterinburg - ZVVZ USK Praha (Ekaterinburg 16-20) 17:00 Dynamo Kursk - Fenerbahce Stambuł (Kursk 16-20) 18:30 TTT Riga - Carolo Basket (Riga 11-15) 20:00 ESBVA-LM - CCC Polkowice (ESBVA-LM 1-5) 20:00 Castors Braine - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10) 20:30 Perf...
autor: justi
24 listopada 2018, 16:59
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 2144

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

8 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
23 listopada 2018, 22:07
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 483

Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)

Sobota, 24.11.2018 18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15) 19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Polkowice +20) Niedziela, 25.11.2018 15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Gdynia 6-10) 17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Bydgoszcz +20) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzó...
autor: justi
23 listopada 2018, 22:04
Forum: Liga typerów
Temat: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 522

Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19

Po sezonie zasadniczym: 1 CCC Polkowice 2 Artego Bydgoszcz 3 Arka Gdynia 4 Wisła Can-Pack Kraków 5 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 6 1KS Ślęza Wrocław 7 Energa Toruń 8 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin 9 PGE MKK Siedlce 10 Widzew Łódź 11 Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska 12 Enea AZ...
autor: justi
10 listopada 2018, 10:43
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 2144

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

7 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
10 listopada 2018, 10:31
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 631

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Sobota, 10.11.2018 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20) 15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 6-10) 15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Łódź 6-10) 17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5) 18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15) Ni...

Wyszukiwanie zaawansowane