Znaleziono 945 wyników

autor: justi
16 stycznia 2019, 12:19
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 167

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praha 1-5) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekateri...
autor: justi
12 stycznia 2019, 15:55
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3546

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

14 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Laura Svaryte (Europa)
C Nikki Greene (Świat)
autor: justi
12 stycznia 2019, 15:52
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 372

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Wrocław 16-20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Gdynia 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Bydgoszcz 6-10...
autor: justi
09 stycznia 2019, 11:46
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 238

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Kursk 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Stambuł 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 1-...
autor: justi
06 stycznia 2019, 12:01
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3546

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

13 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Laura Svaryte (Europa)
C Nikki Greene (Świat)
autor: justi
04 stycznia 2019, 22:02
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 519

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Bydgoszcz 1-5) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 1-5) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia 16-20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopol...
autor: justi
03 stycznia 2019, 17:44
Forum: Liga typerów
Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 287

Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)

Czwartek, 3.01.2019
19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 11-15)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes 1-5)
autor: justi
02 stycznia 2019, 20:55
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3973

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

Jordin Canada G (Świat) eval 11,4, wystawiona w 1 kolejce ---> Nikki Greene C (Świat)
Anna Jurcenkova C (Europa) eval 11,8, wystawiona w 1 kolejce ---> Alexis Hornbuckle G/F (Świat)
autor: justi
21 grudnia 2018, 15:17
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3546

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

12 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
19 grudnia 2018, 16:29
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 601

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdańsk 6-10) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 AZS Poznań...
autor: justi
18 grudnia 2018, 13:46
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 278

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Wtorek, 18.12.2018 17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20) Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 1-5) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (Ekaterinburg +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Kursk 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo ...
autor: justi
15 grudnia 2018, 12:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3546

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

11 kolejka

G Marissa Kastanek
G Tiffany Hayes (Europa)
F Kristi Bellock (Świat)
F Kateryna Rymarenko (Europa)
C Laura Svaryte (Europa)
autor: justi
15 grudnia 2018, 11:34
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 658

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (Siedlce 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 16-20) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgo...
autor: justi
13 grudnia 2018, 13:12
Forum: Rozgrywki w Europie/ME
Temat: Europejskie Puchary 2018/19
Odpowiedzi: 142
Odsłony: 13546

Re: Europejskie Puchary 2018/19

Ja tylko dziwię się że Pan Trener mówi o braku jedynki, ale o braku centra już nic.
autor: justi
12 grudnia 2018, 13:47
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 383

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (Orenburg 1-5) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Olympiacos 1-5) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 16-20) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (Praha 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Salamanca ...

Wyszukiwanie zaawansowane