Znaleziono 847 wyników

autor: Japa
16 listopada 2017, 05:23
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 312

Re: BLK - 9 kolejka (18-19.11.2017)

Sobota, 18.11.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15) 18:15 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 6-10) Niedziela, 19.11.2017 18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 Basket 90 Gdynia - Widzew Łódź (Basket +20) 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CC...
autor: Japa
16 listopada 2017, 05:21
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 1618

Re: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka

9 kolejka:

G Katarzyna Trzeciak
G Maurita Reid (Świat)
F Stephany Skrba (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
C Kristine Vitola (Europa)
autor: Japa
02 listopada 2017, 05:25
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 418

Re: BLK - 8 kolejka (4-5.11.2017)

Sobota, 4.11.2017 15:30 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15) 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice +20) Niedziela, 5.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Artego 11-15) 17:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopols...
autor: Japa
02 listopada 2017, 05:23
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 1618

Re: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka

8 kolejka:

G Katarzyna Trzeciak
G Maurita Reid (Świat)
F Stephany Skrba (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
C Kristine Vitola (Europa)
autor: Japa
30 października 2017, 15:22
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 257

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 4 kolejka (1-2.11.2017)

EUROLIGA Środa, 1.11.2017 15:00 UMMC Ekaterinburg - Fenerbahce Stambuł (UMMC 6-10) 17:00 Dynamo Kursk - ZVVZ USK Praga (Dynamo 6-10) 18:00 Perfumerias Avenida Salamanca - Yakin Dogu Universitesi (Perfumerias 11-15) 19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (CCC 1-5) 19:00 Wisła Kraków - Famila Schio (Fam...
autor: Japa
25 października 2017, 04:22
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 450

Re: BLK - 7 kolejka (27-30.10.2017)

Piątek, 27.10.2017 18:30 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20) Sobota, 28.10.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Ostrovia 6-10) 19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (Pokowice +20) Niedziela, 29.10.2017 17:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10) 18:00 AZS AJP Gorzów Wlk...
autor: Japa
24 października 2017, 20:12
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 1618

Re: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka

7 kolejka:

G Dominika Owczarzak
G Maurita Reid (Świat)
F Stephany Skrba (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
C Kristine Vitola (Europa)
autor: Japa
24 października 2017, 04:24
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 273

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 3 kolejka (25-26.10.2017)

EUROLIGA Środa, 25.10.2017 16:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 11-15) 18:00 Sopron Basket - Dynamo Kursk (Dynamo 1-5) 18:30 Yakin Dogu Universitesi - UMMC Ekaterinburg (UMMC 1-5) 19:00 ZVVZ USK Praga - CCC Polkowice (USK 11-15) 19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 16-20) 20:00 Bo...
autor: Japa
19 października 2017, 04:26
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 473

Re: BLK - 6 kolejka (21-22.10.2017)

Sobota, 21.10.2017 18:00 AZS-UMCS Lublin - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (AZS 11-15) 18:00 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 6-10) Niedziela, 22.10.2017 15:30 Wisła Kraków - Basket 90 Gdynia (Wisła 6-10) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC ...
autor: Japa
19 października 2017, 04:20
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 1618

Re: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka

6 kolejka:

G Katarzyna Trzeciak
G Maurita Reid (Świat)
F Stephany Skrba (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
C Kristine Vitola (Europa)
autor: Japa
17 października 2017, 04:27
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 2 kolejka (18-19.10.2017)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 339

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 2 kolejka (18-19.10.2017)

EUROLIGA Środa, 18.10.2017 18:00 Dynamo Kursk - ESBVA-LM (Kursk +20) 18:30 Galatasaray Stambuł - ZVVZ USK Praga (Galatasaray 6-10) 19:00 CCC Polkowice - Sopron Basket (Sopron 1-5) 19:00 Wisła Kraków - Nadezhda Orenburg (Wisła 6-10) 20:00 BLMA - Yakin Dogu Universitesi (Yakin Dogu 6-10) 20:30 Castors...
autor: Japa
11 października 2017, 19:35
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 5 kolejka (14-15.10.2017)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 662

Re: BLK - 5 kolejka (14-15.10.2017)

Sobota, 14.10.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS Poznań (Zagłębie +20) 17:00 AZS-UMCS Lublin - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10) Niedziela, 15.10.2017 17:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Toruń 16-20) 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20) 18:00 Basket 90 G...
autor: Japa
11 października 2017, 19:33
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 1618

Re: Fantasy BLK 2017/18 - BLK - Rozgrywka

5 kolejka:

G Katarzyna Trzeciak
G Maurita Reid (Świat)
F Stephany Skrba (Europa)
F Oksana Mollova (Europa)
C Kristine Vitola (Europa)
autor: Japa
09 października 2017, 20:28
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 1 kolejka (11-12.10.2017)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 472

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 1 kolejka (11-12.10.2017)

EUROLIGA Środa, 11.10.2017 16:00 UMMC Ekaterinburg - Wisła Kraków (UMMC 16-20) 18:00 Dynamo Kursk - Castors Braine (Kursk +20) 18:00 Sopron Basket - Galatasaray Stambuł (Galatasaray 1-5) 19:00 ZVVZ USK Praga - Bourges Basket (Praga 6-10) 19:00 Fenerbahce Stambuł - Nadezhda Orenburg (Fenerbahce 6-10)...
autor: Japa
06 października 2017, 04:32
Forum: Liga typerów
Temat: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 536

Re: BLK - 4 kolejka (7-8.10.2017)

Sobota, 7.10.2017 17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20) 17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15) Niedziela, 8.10.2017 16:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (AZS Gorzów +20) 16:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 6-10) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Śl...

Wyszukiwanie zaawansowane