Znaleziono 1029 wyników

autor: Japa
22 stycznia 2019, 05:19
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 86

Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)

EUROLIGA Środa, 23.01.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20) 20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10) 20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 1-5) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10) Cz...
autor: Japa
15 stycznia 2019, 14:18
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 180

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK +20) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-...
autor: Japa
10 stycznia 2019, 18:14
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 4566

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

14 kolejka:

G Julie McBride
G Tiffany Hayes
F Styliani Kaltsidou
F Oksana Mollov
C Khaalia Hillsman
autor: Japa
10 stycznia 2019, 18:12
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 409

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 11-15) 20:00...
autor: Japa
08 stycznia 2019, 05:23
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 254

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (USK Praha 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Basket 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10) Czwartek, 10.01.2...
autor: Japa
06 stycznia 2019, 19:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 4574

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

za Butulija proszę Begić
autor: Japa
06 stycznia 2019, 19:03
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 4574

Re: Fantasy BLK 2018/19 - draft i wymiany

za James proszę Kaltsidou
autor: Japa
03 stycznia 2019, 19:32
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 4566

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

13 kolejka:

G Julie McBride
G Tiffany Hayes
F Kristi Bellock
F Oksana Mollov
C Khaalia Hillsman
autor: Japa
02 stycznia 2019, 14:43
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 536

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Siedlce 1-5) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Energa 1-5) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Gdynia +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Po...
autor: Japa
02 stycznia 2019, 05:17
Forum: Liga typerów
Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 293

Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)

Czwartek, 3.01.2019
19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes 6-10)
autor: Japa
20 grudnia 2018, 05:23
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 4566

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

12 kolejka:

G Julie McBride
G Tiffany Hayes
F Kristi Bellock
F Oksana Mollov
C Khaalia Hillsman
autor: Japa
18 grudnia 2018, 05:26
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 612

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 1-5) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 AZS Poznań ...
autor: Japa
18 grudnia 2018, 05:25
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 285

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Wtorek, 18.12.2018 17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10) Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Bask...
autor: Japa
14 grudnia 2018, 05:24
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka
Odpowiedzi: 131
Odsłony: 4566

Re: Fantasy BLK 2018/19 - rozgrywka

11 kolejka:

G Julie McBride
G Tiffany Hayes
F Kristi Bellock
F Oksana Mollov
C Khaalia Hillsman
autor: Japa
14 grudnia 2018, 05:23
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 667

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 6-10) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (...

Wyszukiwanie zaawansowane