Znaleziono 178 wyników

autor: mama
12 stycznia 2019, 16:52
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 345

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła +20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka +20) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10) 20:00 TS Ostrovia...
autor: mama
06 stycznia 2019, 14:44
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 500

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 1-5) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS 1-5) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 1-5) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Politechni...
autor: mama
19 grudnia 2018, 14:54
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 589

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 1-5) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 1-5) 18:00 AZS Poznań ...
autor: mama
15 grudnia 2018, 14:26
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 647

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 6-10) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (...
autor: mama
08 grudnia 2018, 14:58
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 773

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Sobota, 8.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20) 18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Siedlce 1-5) Niedziela, 9.12.2018 15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15) 18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20) 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wroc...
autor: mama
30 listopada 2018, 22:23
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 791

Re: BLK 2018/19 - 9 kolejka (1-2.12.2018)

Sobota, 1.12.2018 15:00 Arka Gdynia - AZS Poznań (Arka +20) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 AZS UMCS Lublin - Politechnika Gdańska (AZS UMCS +20) Niedziela, 2.12.2018 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Artego B...
autor: mama
24 listopada 2018, 17:06
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 832

Re: BLK 2018/19 - 8 kolejka (24-25.11.2018)

Sobota, 24.11.2018 18:00 AZS Poznań - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10) 19:00 CCC Polkowice - MKK Siedlce (CCC +20) Niedziela, 25.11.2018 15:10 Energa Toruń - Arka Gdynia (Energa 1-5) 17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Artego +20) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wielkop...
autor: mama
22 listopada 2018, 21:57
Forum: Liga typerów
Temat: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 870

Re: Typowanie końcowej kolejności BLK 2018/19

Po sezonie zasadniczym: 1.CCC Polkowice 2.Wisła CanPack Kraków 3.InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 4.Artego Bydgoszcz 5.Energa Toruń 6.Arka Gdynia 7.1KS Ślęza Wrocław 8.Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin 9.Widzew Łódź 10.PGE MKK Siedlce 11.Sunreef Yahchts Politechnika Gdańska 12.Enea AZS...
autor: mama
10 listopada 2018, 14:07
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1009

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Sobota, 10.11.2018 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20) 15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5) 15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5) 17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10) 18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10) Niedziela, ...
autor: mama
03 listopada 2018, 17:55
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 6 kolejka (3-4.11.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1130

Re: BLK 2018/19 - 6 kolejka (3-4.11.2018)

Sobota, 3.11.2018 18:00 Politechnika Gdańska - AZS Poznań (AZS 1-5) 18:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20) Niedziela, 4.11.2018 15:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Artego 6-10) 16:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20) 18:00 Widzew Łódź - AZS-AJP Gorzów Wielkopols...
autor: mama
27 października 2018, 11:16
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1326

Re: BLK 2018/19 - 5 kolejka (27-28.10.2018)

Sobota, 27.10.2018 15:10 AZS Poznań - Widzew Łódź (AZS 1-5) 17:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń (Energa +20) 18:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5) Niedziela, 28.10.2018 15:00 Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (Arka 6-10) 17:00 TS Ost...
autor: mama
20 października 2018, 01:08
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 4 kolejka (20-21.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1349

Re: BLK 2018/19 - 4 kolejka (20-21.10.2018)

Sobota, 20.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Politechnika Gdańska (CCC +20) Niedziela, 21.10.2018 15:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5) 17:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Toruń +20) 17:10 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 6-10) 18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Widzew 6-...
autor: mama
17 października 2018, 15:22
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1257

Re: BLK 2018/19 - 3 kolejka (17.10.2018)

Środa, 17.10.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Siedlce 6-10) 18:00 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 1-5) 18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń (Energa +20) 18:00 AZS Poznań - CCC Polkowice (Polkowice +20) 20:30 Pol...
autor: mama
11 października 2018, 16:58
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1289

Re: BLK 2018/19 - 2 kolejka (11-14.10.2018)

Czwartek, 11.10.2018 18:30 Artego Bydgoszcz - AZS Poznań (Artego +20) Sobota, 13.10.2018 16:30 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS-UMCS Lublin (Gorzow +20) Niedziela, 14.10.2018 17:00 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20) 17:00 TS Ostrovia Os...
autor: mama
04 października 2018, 14:41
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1367

Re: BLK 2018/19 - 1 kolejka (4-7.10.2018)

Czwartek, 4.10.2018 18:00 Arka Gdynia - MKK Siedlce (Arka +20) Sobota, 6.10.2018 17:00 Wisła Kraków - Politechnika Gdańska (Wisła +20) 18:00 AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10) 19:00 AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Lublin +20) Niedziela, 7.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Wid...

Wyszukiwanie zaawansowane