Znaleziono 947 wyników
- 30 stycznia 2011, 20:54
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA - 1/8 Finału, 1 mecz (1.02.2011)
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 3070
Re: EUROLIGA - 1/8 Finału, 1 mecz (1.02.2011)
Wtorek, 1.02.2011 15:00 Sparta&K M. R. Vidnoje - Beretta-Famila Schio (Spartka 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Rivas Ecópolis (UMMC 16-20) 18:30 Wisła Kraków - Nadezhda Orenburg (Wisła 6-10) 19:00 Fenerbahce Stambuł - Galatasaray MP Stambuł (Fenerbache 11-15) 20:30 Bourges Basket - Good Angels K...
- 23 stycznia 2011, 21:40
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 20 kolejka (26.01.2011)
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 5546
Re: EKSTRAKLASA - 20 kolejka (26.01.2011)
Środa, 26.01.2011 17:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 16-20) 17:30 Lotos Gdynia - Odra Brzeg (Lotos 16-20) 18:00 Widzew Łódź - PTS Lider Pruszków (Lider 6-10) 18:00 ROW Rybnik - ŁKS Łódź (ROW 1-5) 18:00 Tęcza Leszno - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15) 19:00 Artego Bydgoszcz - Orzeł Polko...
- 04 grudnia 2010, 13:33
- Forum: Liga typerów
- Temat: I LIGA - 10 kolejka (4-5.12.2010)
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 2545
Re: I LIGA - 10 kolejka (4-5.12.2010)
Sobota, 4.12.2010 15:00 Siemaszka Piekary - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (Siemaszka 6-10) 15:00 AZS Uniwersytet Warszawski - SMS PZKosz Łomianki (SMS 1-5) 16:00 MUKS Poznań - KKS Olsztyn (MUKS +20) 17:00 Włókniarz Pabianice - Korona Kraków (Włókniarz 16-20) Niedziela, 5.12.2010 14:00 AZS II PWSZ ...
- 04 grudnia 2010, 13:31
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 13 kolejka (4-6.12.2010)
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 5488
Re: EKSTRAKLASA - 13 kolejka (4-6.12.2010)
Sobota, 4.12.2010 15:00 Lotos Gdynia - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5) 18:00 AZS Poznań - ROW Rybnik (ROW 6-10) Niedziela, 5.12.2010 17:00 PTS Lider Pruszków - ŁKS Łódź (Pruszków 6-10) 17:45 Orzeł Polkowice - Energa Toruń (Polkowice 6-10) 19:00 Artego Bydgoszcz - Odra Brzeg (Brzeg 6-10) Ponie...
- 26 listopada 2010, 22:40
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 12 kolejka (26-28.11.2010)
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 5259
Re: EKSTRAKLASA - 12 kolejka (26-28.11.2010)
Sobota, 27.11.2010
17:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (Rybnik 6-10)
18:00 Wisła Kraków - PTS Lider Pruszków (Wisła 11-15)
18:00 Odra Brzeg - Widzew Łódź (Odra 1-5)
Niedziela, 28.11.2010
18:00 Lotos Gdynia - AZS Poznań (Lotos +20)
19:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
17:30 ROW Rybnik - Tęcza Leszno (Rybnik 6-10)
18:00 Wisła Kraków - PTS Lider Pruszków (Wisła 11-15)
18:00 Odra Brzeg - Widzew Łódź (Odra 1-5)
Niedziela, 28.11.2010
18:00 Lotos Gdynia - AZS Poznań (Lotos +20)
19:00 Energa Toruń - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (AZS 11-15)
- 26 listopada 2010, 22:39
- Forum: Liga typerów
- Temat: I LIGA - 9 kolejka (27-28.11.2010)
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 2427
Re: I LIGA - 9 kolejka (27-28.11.2010)
Sobota, 27.11.2010 16:00 MUKS Poznań - SMS PZKosz Łomianki (MUKS 11-15) 17:00 Siemaszka Piekary - Korona Kraków (Korona 6-10) 17:00 Włókniarz Pabianice - AZS UMCS Lublin (Włókniarz +20) 18:00 AZS Rzeszów - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. (Rzeszów 1-5) Niedziela, 28.11.2010 14:30 KKS Olsztyn - GTK Wejherowo...
- 19 listopada 2010, 21:59
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 11 kolejka (19-20.11.2010)
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 4536
Re: EKSTRAKLASA - 11 kolejka (19-20.11.2010)
Sobota, 20.11.2010
17:45 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów - ŁKS Łódź (Gorzów +20)
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 6-10)
19:00 Artego Bydgoszcz - Tęcza Leszno (Artego 11-15)
17:45 CCC Polkowice - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 AZS PWSZ Gorzów - ŁKS Łódź (Gorzów +20)
18:00 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 6-10)
19:00 Artego Bydgoszcz - Tęcza Leszno (Artego 11-15)
- 19 listopada 2010, 21:55
- Forum: Liga typerów
- Temat: I LIGA - 8 kolejka (20-21.11.2010)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2279
Re: I LIGA - 8 kolejka (20-21.11.2010)
Sobota, 20.11.2010 14:30 KKS Olsztyn - AZS II PWSZ Gorzów Wlkp. (AZS 11-15) 15:00 SKS Unia Swarzędz - MUKS Poznań (MUKS 11-15) 15:00 Korona Kraków - Wisła II Kraków (Korona 6-10) 18:00 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - AZS Rzeszów (Rzeszów 11-15) 18:30 AZS Uniwersytet Gdański - AZS Uniwersytet Warsz...
- 11 listopada 2010, 08:31
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA - 3 kolejka (10-11.11.2010)
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 4671
Re: EUROLIGA - 3 kolejka (10-11.11.2010)
Czwartek, 11.11.2010
18:00 Pécs 2010 - USO Mondeville (Pecs 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Gospic Croatia (Lotos 6-10)
20:30 Cras Basket Taranto - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Pécs 2010 - USO Mondeville (Pecs 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Gospic Croatia (Lotos 6-10)
20:30 Cras Basket Taranto - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
- 11 listopada 2010, 08:29
- Forum: Liga typerów
- Temat: EKSTRAKLASA - 10 kolejka (13-14.11.2010)
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 5138
Re: EKSTRAKLASA - 10 kolejka (13-14.11.2010)
Sobota, 13.11.2010 17:30 ROW Rybnik - Artego Bydgoszcz (Rybnik 6-10) 18:00 Tęcza Leszno - Widzew Łódź (Tęcza 6-10) Niedziela, 14.11.2010 17:00 ŁKS Łódź - AZS Poznań (AZS 1-5) 17:00 Wisła Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (Wisła 6-10) 17:45 Odra Brzeg - Orzeł Polkowice (Orzeł 16-20) 19:00 Energa ...
- 11 listopada 2010, 08:27
- Forum: Liga typerów
- Temat: I LIGA - 7 kolejka (13-14.11.2010)
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 2761
Re: I LIGA - 7 kolejka (13-14.11.2010)
Sobota, 13.11.2010 12:15 AZS II PWSZ Gorzów Wlkp. - SMS PZKosz Łomianki (Gorzów 11-15) 12:30 AZS Uniwersytet Warszawski - MKS PWSZ Konin (AZS 1-5) 15:00 KS Piaseczno - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (Piaseczno 6-10) 18:00 AZS Rzeszów - Korona Kraków (Rzeszów 6-10) Niedziela, 14.11.2010 14:00 Wisła ...
- 04 września 2010, 19:30
- Forum: Liga typerów
- Temat: WNBA - 1 i 2 mecz finałowy Konferencji Wschodniej (5-7.09)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 2685
Re: WNBA - 1 i 2 mecz finałowy Konferencji Wschodniej (5-7.09)
Niedziela, 5.09.2010
1:00 New York - Atlanta (New York 11-15)
Wtorek, 7.09.2010
1:30 Atlanta - New York (Atlanta 6-10)
1:00 New York - Atlanta (New York 11-15)
Wtorek, 7.09.2010
1:30 Atlanta - New York (Atlanta 6-10)
- 04 września 2010, 19:29
- Forum: Liga typerów
- Temat: WNBA - 1 i 2 mecz finałowy Konferencji Zachodniej (2-5.09)
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 2842
Re: WNBA - 1 i 2 mecz finałowy Konferencji Zachodniej (2-5.09)
Niedziela, 5.09.2010
21:00 Phoenix - Seattle (Phoenix 1-5)
21:00 Phoenix - Seattle (Phoenix 1-5)
- 06 sierpnia 2010, 10:55
- Forum: Liga typerów
- Temat: WNBA - mecze 7.08-8.08
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 2323
Re: WNBA - mecze 7.08-8.08
Sobota, 7.08.2010
21:00 Chicago - Minnesota (Chicago 1-5)
4:00 Seattle - Tulsa (Saettle 11-15)
Niedziela, 8.08.2010
23:00 Connecticut - Washington (Connecticut 6-10)
0:00 Phoenix - Indiana (Indiana 6-10)
1:00 Minnesota - New York (NY 6-10)
2:00 Los Angeles - San Antonio (San Antonio 6-10)
21:00 Chicago - Minnesota (Chicago 1-5)
4:00 Seattle - Tulsa (Saettle 11-15)
Niedziela, 8.08.2010
23:00 Connecticut - Washington (Connecticut 6-10)
0:00 Phoenix - Indiana (Indiana 6-10)
1:00 Minnesota - New York (NY 6-10)
2:00 Los Angeles - San Antonio (San Antonio 6-10)
- 05 lipca 2010, 15:58
- Forum: Liga typerów
- Temat: WNBA - mecze 6.07-8.07
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 2767
Re: WNBA - mecze 6.07-8.07
Wtorek, 6.07.2010 21:00 Seattle - New York (Seattle 11-15) 2:00 San Antonio - Connecticut (San Antonio 1-5) 2:00 Chicago - Indiana (Chicago 6-10) 4:00 Los Angeles - Phoenix (Phoenix 6-10) Środa, 7.07.2010 1:00 Atlanta - Connecticut (Connecticut 1-5) Czwartek, 8.07.2010 1:00 Indiana - Tulsa (Indiana ...