Znaleziono 482 wyniki

autor: koszykówka_kobiet
11 lutego 2019, 12:08
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 136

Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)

Środa, 13.02.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Famila Schio (UMMC 16-20) 15:00 Nadezhda Orenburg - CCC Polkowice (Nadezhda 6-10) 16:00 Olympiacos Pireus - Carolo Basket (Olympiacos 6-10) 17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Kursk 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 6-10...
autor: koszykówka_kobiet
09 lutego 2019, 16:59
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 300

Re: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)

17:00 MKK Siedlce - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 16-20)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Niedziela, 10.02.2019
17:00 Politechnika Gdańska - CCC Polkowicek (CCC +20)
autor: koszykówka_kobiet
05 lutego 2019, 22:08
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: BLK - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1017

Re: BLK - 16 kolejka (2-3.02.2019)

Vadim Czeczuro nowym trenerem ENEA AZS Poznań
autor: koszykówka_kobiet
04 lutego 2019, 09:26
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 163

Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)

15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20) 17:00 Dynamo Kursk - Sopron Basket (Dynamo 11-15) 19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT 11-15) 20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Nadezhda 11-15) 20:30 Famila Schio - CCC Polkowice (CCC 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Carolo Basket...
autor: koszykówka_kobiet
01 lutego 2019, 15:17
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4523

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

16

G Dominique Wilson (Świat)
G Ariel Atkins (Świat)
F Styliani Kaltsidou (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
01 lutego 2019, 15:13
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 402

Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)

Sobota, 2.02.2019 19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20) Niedziela, 3.02.2019 15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 16-20) 16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 6-10) 17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20) 17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 11...
autor: koszykówka_kobiet
30 stycznia 2019, 12:04
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 232

Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)

EUROLIGA Wtorek, 29.01.2019 17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Olympiakos 6-10) - po czasie Środa, 30.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Kursk 6-10) 19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekateri...
autor: koszykówka_kobiet
25 stycznia 2019, 11:59
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4523

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

G Dominique Wilson (Świat)
G Barbora Balintova (Europa)
F Ariel Atkins (Świat)
F Jowita Ossowska
C Kyara Linskens (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
25 stycznia 2019, 11:41
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 459

Re: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)

Sobota, 26.01.2019 17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska (Ślęza +20) 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 6-10) Niedziela, 27.01.2019 15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Arka +20) 15:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopo...
autor: koszykówka_kobiet
21 stycznia 2019, 17:31
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 312

Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)

15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC 16-20) 17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Kursk 16-20) 20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (Bourges 6-10) 20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (Salamanca 6-10) Czwartek, 24.01.2019 16:0...
autor: koszykówka_kobiet
15 stycznia 2019, 13:20
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 284

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC ...
autor: koszykówka_kobiet
11 stycznia 2019, 13:42
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4523

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

14

G Ariel Atkins (Świat)
G Dominique Wilson (Świat)
F Styliani Kaltsidou (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
11 stycznia 2019, 13:40
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 642

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10) 20:00 TS Os...
autor: koszykówka_kobiet
09 stycznia 2019, 20:39
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 92
Odsłony: 4619

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

Styliani Kaltsidou F (Europa) za Karolina Poboży F/C
autor: koszykówka_kobiet
07 stycznia 2019, 08:17
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 361

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (USK Praha 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Basket 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10) Czwartek, 10.01.20...

Wyszukiwanie zaawansowane