Znaleziono 472 wyniki

autor: koszykówka_kobiet
15 stycznia 2019, 13:20
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 149

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 6-10) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Praga 16-20) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC ...
autor: koszykówka_kobiet
11 stycznia 2019, 13:42
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3456

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

14

G Ariel Atkins (Świat)
G Dominique Wilson (Świat)
F Styliani Kaltsidou (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
11 stycznia 2019, 13:40
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 341

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 16-20) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10) 20:00 TS Os...
autor: koszykówka_kobiet
09 stycznia 2019, 20:39
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3900

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

Styliani Kaltsidou F (Europa) za Karolina Poboży F/C
autor: koszykówka_kobiet
07 stycznia 2019, 08:17
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 218

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (USK Praha 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Basket 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10) Czwartek, 10.01.20...
autor: koszykówka_kobiet
03 stycznia 2019, 11:18
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3456

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

G Ariel Atkins (Świat)
G Barbora Balintova (Europa)
F Laura Juskaite (Europa)
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
autor: koszykówka_kobiet
02 stycznia 2019, 13:42
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3900

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

i zwykła zmiana Justyna Żurowska-Cegielska F za Daugile Sarauskaite C (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
01 stycznia 2019, 16:43
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3900

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

Dominique Wilson G (Świat) za Sydney Colson G (Świat) eval 13,8 wystawiano w 9 kolejce
Alexis Hornbuckle G/F (Świat) za Karolina Poboży F/C eval 7,8 wystawiano w 9 kolejce
autor: koszykówka_kobiet
27 grudnia 2018, 13:57
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 494

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (MKK 6-10) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 6-10) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Politechnika Gdańska (Gorz...
autor: koszykówka_kobiet
27 grudnia 2018, 13:56
Forum: Liga typerów
Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 275

Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)

19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Nantes Reze 6-10)
autor: koszykówka_kobiet
22 grudnia 2018, 19:28
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3900

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa A - draft i wymiany

Za Irena Matović F (Europa) - Barbora Balintova G (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
19 grudnia 2018, 07:17
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3456

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

12
G Ariel Atkins (Świat)
G Jowita Ossowska
F Laura Juskaite (Europa)
F Karolina Poboży
C Kyara Linskens (Europa)
autor: koszykówka_kobiet
18 grudnia 2018, 10:36
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 267

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10) Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Schio 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo +20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce +20) 19:0...
autor: koszykówka_kobiet
18 grudnia 2018, 10:35
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 583

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 6-10) 18:00 AZS Poznań ...
autor: koszykówka_kobiet
14 grudnia 2018, 16:27
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 3456

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

G Jowita Ossowska
G Ariel Atkins (Świat)
F Irena Matović (Europa)
F Laura Juskaite F (Europa)
C Kyara Linskens (Europa)

Wyszukiwanie zaawansowane