Znaleziono 206 wyników

autor: timmy
15 stycznia 2019, 07:46
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 3662

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

15 kolejka:

G Jasmine Thomas
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Agnieszka Kaczmarczyk
C Kyara Linskens
autor: timmy
11 stycznia 2019, 07:25
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 138

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Bourges 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 1-5) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (USK 16-20) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-...
autor: timmy
09 stycznia 2019, 07:22
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 3662

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

14 kolejka:

G Jordin Canada
G Jasmine Thomas
F Tiffany Hayes
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Laura Svaryte
autor: timmy
07 stycznia 2019, 13:36
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 334

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 6-10) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 1-5) 20:00 TS Ostrov...
autor: timmy
06 stycznia 2019, 00:52
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 211

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (USK 11-15) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-1...
autor: timmy
03 stycznia 2019, 07:17
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3954

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

za Ariel Atkins G/F (Świat) proponuję Maegan Conwright G (Świat) eval 15,3, grała w 11 i 12 kolejce.
autor: timmy
02 stycznia 2019, 17:43
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 3662

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

13 kolejka:

G Jordin Canada
G Jasmine Thomas
F Tiffany Hayes
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
autor: timmy
27 grudnia 2018, 09:32
Forum: Liga typerów
Temat: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 269

Re: EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 1 mecz (3.01.2019)

Czwartek, 3.01.2019
19:00 Basketball Nymburk - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:30 Nantes Reze - Energa Toruń (Energa 6-10)
autor: timmy
27 grudnia 2018, 09:29
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 485

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 1-5) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 6-10) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Po...
autor: timmy
23 grudnia 2018, 12:10
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 3954

Re: Fantasy BLK 2018/19 - 1 liga grupa B - draft i wymiany

Justyna Żurowska-Cegielska F za Annę Jakubiuk G/F
autor: timmy
17 grudnia 2018, 07:46
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 3662

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

12 kolejka:

G Maegan Conwright
G Jasmine Thomas
F Tiffany Hayes
F Agnieszka Kaczmarczyk
C Kyara Linskens
autor: timmy
16 grudnia 2018, 21:05
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 573

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 11-15) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Wisła 1-5) 18:00 AZS Poznań ...
autor: timmy
14 grudnia 2018, 07:53
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 261

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Wtorek, 18.12.2018 17:00 Olympiacos Pireus - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10) Środa, 19.12.2018 15:00 Nadezhda Orenburg - Famila Schio (Nadezhda 6-10) 15:00 UMMC Ekaterinburg - Castors Braine (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Bask...
autor: timmy
10 grudnia 2018, 23:15
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 3662

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

11 kolejka:

G Maegan Conwright
G Jasmine Thomas
F Tiffany Hayes
F Agnieszka Kaczmarczyk
C Kyara Linskens
autor: timmy
10 grudnia 2018, 23:12
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 630

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 1-5) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (Poznań 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 6-10) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (A...

Wyszukiwanie zaawansowane