Znaleziono 2906 wyników

autor: tadziu
15 lutego 2019, 09:23
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 5012

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

18 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Sonja Greinacher
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
15 lutego 2019, 09:22
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 205

Re: BLK 2018/19 - 18 kolejka (16-20.02.2019)

Sobota, 16.02.2019 15:10 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (AZS +20) 17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15) 18:00 Energa Toruń - Politechnika Gdańska (Energa 11-15) 18:30 Ślęza Wrocław - Arka Gdynia (Ślęza 6-10) Środa, 20.02.2019 20:00 Widzew Łódź - AZS P...
autor: tadziu
13 lutego 2019, 16:32
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 146

Re: EUROLIGA: 13 kolejka; EUROCUP: 1/8 - 1 mecz (13-14.02.2019)

EUROLIGA Środa, 13.02.2019 17:00 Dynamo Kursk - Perfumerias Avenida Salamanca (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - TTT Riga (Fenerbahce 16-20) 19:00 ZVVZ USK Praha - ESBVA-LM (ZVVZ 11-15) 20:00 Bourges Basket - Castors Braine (Bourges 16-20) Czwartek, 14.02.2019 18:00 Sopron Basket - Hatay BB (...
autor: tadziu
09 lutego 2019, 14:55
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 5012

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

17 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Sonja Greinacher
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
09 lutego 2019, 14:54
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 315

Re: BLK 2018/19 - 17 kolejka (9-10.02.2019)

Sobota, 9.02.2019 15:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10) 15:10 Energa Toruń - AZS Poznań (Energa +20) 16:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź (Widzew 6-10) 17:00 MKK Siedlce - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 16-20) 17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Arka 6-10) Niedziela, ...
autor: tadziu
06 lutego 2019, 13:44
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 179

Re: EUROLIGA: 12 kolejka (6-7.02.2019)

Środa, 6.02.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Bourges Basket (UMMC 16-20) 17:00 Dynamo Kursk - Sopron BASKET (Dynamo 11-15) 19:00 TTT Riga - Olympiacos Pireus (TTT +20) 20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (ESBVA 11-15) 20:30 Famila Schio - CCC POLKOWICE (CCC 6-10) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - C...
autor: tadziu
02 lutego 2019, 16:42
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 5012

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

16 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Sonja Greinacher
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
02 lutego 2019, 16:40
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka
Odpowiedzi: 124
Odsłony: 4587

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa A - rozgrywka

16 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Sonja Greinacher
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
02 lutego 2019, 16:38
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 412

Re: BLK 2018/19 - 16 kolejka (2-3.02.2019)

Sobota, 2.02.2019 19:00 CCC Polkowice - AZS Poznań (CCC +20) Niedziela, 3.02.2019 15:10 MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (MKK 16-20) 16:00 Wisła Kraków - AZS-UMCS Lublin (Wisła 11-15) 17:00 Energa Toruń - Widzew Łódź (Energa 16-20) 17:00 Artego Bydgoszcz - Politechnika Gdańska (Artego 1...
autor: tadziu
29 stycznia 2019, 10:40
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 242

Re: EUROLIGA: 11 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 2 mecz (29-31.01.2019)

EUROLIGA Wtorek, 29.01.2019 17:00 Olympiacos Pireus - Hatay BB (Hatay 11-15) Środa, 30.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Castors Braine (Nadezhda 6-10) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kursk (Fenerbahce 6-10) 19:00 CCC Polkowice - ESBVA-LM (CCC 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - UMMC Ekaterinburg (UMMC ...
autor: tadziu
26 stycznia 2019, 15:56
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 5012

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

15 kolejka:

G Sharnee Zoll (Świat)
G Terezia Palenikova (Europa)
F Maria Conde (Europa)
F Magdalena Parysek-Bochniak
C Ziomara Morrison (Świat)
autor: tadziu
26 stycznia 2019, 15:54
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 467

Re: BLK 2018/19 - 15 kolejka (26-27.01.2019)

Sobota, 26.01.2019 17:00 MKK Siedlce - Widzew Łódź (MKK 11-15) 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska (Ślęza 16-20) 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice (CCC 6-10) Niedziela, 27.01.2019 15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Arka +20) 15:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielko...
autor: tadziu
22 stycznia 2019, 12:01
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 316

Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)

EUROLIGA Środa, 23.01.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20) 20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10) 20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (TTT 1-5) Czwartek, ...
autor: tadziu
17 stycznia 2019, 19:39
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19
Odpowiedzi: 1000
Odsłony: 128167

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Wg art. na sportowefakty.pl na wylocie z Torunia jest podobno Fields oraz Stankiewicz. Ktoś jest w stanie potwierdzić czy jest coś na rzeczy czy to zwykłe wymysły dziennikarzy? https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/799825/trener-stefan-svitek-moze-miec-duzy-problem-energe-moga-opuscic-kolejne-koszy...
autor: tadziu
15 stycznia 2019, 09:31
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 288

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 16-20) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (ZVVZ 11-15) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC...

Wyszukiwanie zaawansowane