Znaleziono 2894 wyniki

autor: tadziu
22 stycznia 2019, 12:01
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 86

Re: EUROLIGA: 10 kolejka; EUROCUP: 1/16 - 1 mecz (23-24.01.2019)

EUROLIGA Środa, 23.01.2019 15:00 UMMC Ekaterinburg - Nadezhda Orenburg (UMMC +20) 17:00 Dynamo Kursk - Olympiacos Pireus (Dynamo +20) 20:00 Bourges Basket - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 6-10) 20:30 Castors Braine - CCC Polkowice (CCC 11-15) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - TTT Riga (TTT 1-5) Czwartek, ...
autor: tadziu
17 stycznia 2019, 19:39
Forum: Aktualności Ekstraklasa
Temat: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19
Odpowiedzi: 944
Odsłony: 119699

Re: TRANSFERY, plotki, informacje sezon 2018/19

Wg art. na sportowefakty.pl na wylocie z Torunia jest podobno Fields oraz Stankiewicz. Ktoś jest w stanie potwierdzić czy jest coś na rzeczy czy to zwykłe wymysły dziennikarzy? https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/799825/trener-stefan-svitek-moze-miec-duzy-problem-energe-moga-opuscic-kolejne-koszy...
autor: tadziu
15 stycznia 2019, 09:31
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 180

Re: EUROLIGA: 9 kolejka (16-17.01.2019)

Środa, 16.01.2019 15:00 Nadezhda Orenburg - Bourges Basket (Nadezhda 6-10) 17:00 Olympiacos Pireus - Sopron Basket (Sopron 11-15) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Perfumerias Avenida Salamanca (Fenerbahce 16-20) 19:00 ZVVZ USK Praha - Famila Schio (ZVVZ 11-15) 19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC...
autor: tadziu
12 stycznia 2019, 09:40
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 3906

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

14 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Terezia Palenikova
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
12 stycznia 2019, 09:39
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 410

Re: BLK 2018/19 - 14 kolejka (12-13.01.2019)

Sobota, 12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20) 18:00 Politechnika Gdańska - Wisła Kraków (Wisła 11-15) Niedziela, 13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20) 16:00 MKK Siedlce - Arka Gdynia (Arka 11-15) 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (Artego 6-10) 20:00 TS Os...
autor: tadziu
09 stycznia 2019, 09:50
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 254

Re: EUROLIGA: 8 kolejka; EUROCUP: PLAY OFF - 1 runda, 2 mecz (9-10.01.2019)

EUROLIGA Środa, 9.01.2019 17:00 Dynamo Kursk - TTT Riga (Dynamo 16-20) 17:30 Fenerbahce Stambuł - Olympiacos Pireus (Fenerbahce 11-15) 19:00 ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg (ZVVZ +20) 20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Hatay 11-15)...
autor: tadziu
06 stycznia 2019, 13:52
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 3906

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

13 kolejka:

G Sharnee Zoll (Świat)
G Anna Makurat
F Maria Conde (Europa)
F Sonja Greinacher (Europa)
C Ziomara Morrison (Świat)
autor: tadziu
06 stycznia 2019, 13:47
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 536

Re: BLK 2018/19 - 13 kolejka (6.01.2019)

Niedziela, 6.01.2019 15:10 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 1-5) 16:00 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10) 16:00 Wisła Kraków - AZS Poznań (Wisła +20) 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Ślęza 6-10) 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź (Arka 16-20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski ...
autor: tadziu
19 grudnia 2018, 16:13
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 285

Re: EUROLIGA: 7 kolejka (18-20.12.2018)

Środa, 19.12.2018
17:00 Dynamo Kursk - Hatay BB (Dynamo 6-10)
17:30 Fenerbahce Stambuł - Carolo Basket (Fenerbahce 11-15)
19:00 ZVVZ USK Praha - CCC Polkowice (ZVVZ 6-10)
20:00 Bourges Basket - ESBVA-LM (Bourges 11-15)
Czwartek, 20.12.2018
18:00 Sopron Basket - TTT Riga (Sopron 11-15)
autor: tadziu
19 grudnia 2018, 09:06
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 3906

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

12 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Anna Makurat
F Maria Conde
F Sonja Greinacher
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
19 grudnia 2018, 09:04
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 612

Re: BLK 2018/19 - 12 kolejka oraz mecz zaległy (19-22.12.2018)

Środa, 19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10) Piątek, 21.12.2018 18:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10) Sobota, 22.12.2018 15:00 Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - Wisła Kraków (Energa 6-10) 18:00 AZS Pozna...
autor: tadziu
15 grudnia 2018, 09:27
Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 3906

Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka

11 kolejka:

G Sharnee Zoll
G Terezia Palenikova
F Sonja Greinacher
F Magdalena Parysek-Bochniak
C Ziomara Morrison
autor: tadziu
15 grudnia 2018, 09:25
Forum: Liga typerów
Temat: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 667

Re: BLK 2018/19 - 11 kolejka (15-16.12.2018)

Sobota, 15.12.2018 15:10 CCC Polkowice - Wisła Kraków (CCC 11-15) 16:00 MKK Siedlce - Politechnika Gdańska (MKK 11-15) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - AZS Poznań (AZS 11-15) 19:00 AZS-UMCS Lublin - Widzew Łódź (Widzew 1-5) Niedziela, 16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślę...
autor: tadziu
12 grudnia 2018, 09:25
Forum: Liga typerów
Temat: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 388

Re: EUROLIGA i EUROCUP: 6 kolejka (12-13.12.2018)

EUROLIGA Środa, 12.12.2018 19:00 CCC Polkowice - Nadezhda Orenburg (CCC 16-20) 19:00 Carolo Basket - Olympiacos Pireus (Carolo Basket 6-10) 20:00 Castors Braine - Bourges Basket (Bourges 11-15) 20:00 ESBVA-LM - ZVVZ USK Praha (ZVVZ 11-15) 20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Dynamo Kursk (Dynamo 6-...

Wyszukiwanie zaawansowane