Niedziela, 28.03.2021
17:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz (Arka 16-20)
19:00 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Znaleziono 8262 wyniki
- 28 marca 2021, 12:19
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/2 Finału 2 mecz (28.03.2021)
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 3077
- 27 marca 2021, 12:16
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/2 Finału 1 mecz (27.03.2021)
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 3306
Re: BLK 2020/21 - 1/2 Finału 1 mecz (27.03.2021)
Sobota, 27.03.2021
17:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
17:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz (Gdynia 16-20)
19:00 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 1-5)
- 25 marca 2021, 06:21
- Forum: Aktualności Ekstraklasa
- Temat: BLK- Play Off sezon 2020/21
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 30798
Re: BLK- Play Off sezon 2020/21
Jak długo Szewczyk ma jeszcze kontrakt w Lublinie ?
- 24 marca 2021, 05:47
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 5 mecz (24.03.2021)
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 3337
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 5 mecz (24.03.2021)
Środa, 24.03.2021
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz (Basket 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz (Basket 1-5)
- 21 marca 2021, 12:16
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 4 mecz (21.03.2021)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3103
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 4 mecz (21-23.03.2021)
Niedziela, 21.03.2021
19:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 6-10)
19:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 6-10)
- 20 marca 2021, 13:19
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2020/21 - PO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 11687
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
2 mecz
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat)
C Daria Marciniak
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Shatori Walker-Kimbrough (Świat)
C Daria Marciniak
- 20 marca 2021, 12:36
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 3 mecz (20-22.03.2021)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3731
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 3 mecz (20-22.03.2021)
Sobota, 20.03.2021
14:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 1-5)
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:30 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Poniedziałek, 22.03.2021
17:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS-AJP 11-15)
14:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 1-5)
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:30 AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Poniedziałek, 22.03.2021
17:00 AZS Poznań - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS-AJP 11-15)
- 20 marca 2021, 07:43
- Forum: Aktualności Ekstraklasa
- Temat: BLK- Play Off sezon 2020/21
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 30798
Re: BLK- Play Off sezon 2020/21
Wiadomo co z Gustafson ? Zagra w poniedziałek?
- 13 marca 2021, 20:29
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 2 mecz (13-14.03.2021)
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 3938
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 2 mecz (13-14.03.2021)
Niedziela, 14.03.2021
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz (Lublin 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska (CCC +20)
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec (Gdynia +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz (Lublin 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska (CCC +20)
- 13 marca 2021, 16:43
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 2 mecz (13-14.03.2021)
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 3938
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 2 mecz (13-14.03.2021)
Sobota, 13.03.2021
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (AZS-AJP 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań (AZS-AJP 16-20)
- 12 marca 2021, 16:27
- Forum: Aktualności Ekstraklasa
- Temat: BLK- Play Off sezon 2020/21
- Odpowiedzi: 57
- Odsłony: 30798
BLK- Play Off sezon 2020/21
1 runda PO
AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz
CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska
AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz
CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska
- 11 marca 2021, 21:43
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 1 mecz (12-13.03.2021)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3474
Re: BLK 2020/21 - 1/4 Finału 1 mecz (12-13.03.2021)
Piątek, 12.03.2021
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań( Gorzów +20)
Sobota, 13.03.2021
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec( Arka +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz(Bydgoszcz 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska(CCC +20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - AZS Poznań( Gorzów +20)
Sobota, 13.03.2021
17:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec( Arka +20)
18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz(Bydgoszcz 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska(CCC +20)
- 11 marca 2021, 21:41
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2020/21 - PO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 11687
Re: Fantasy BLK 2020/21 - PO
1 mecz
C Megan Gustafson (Świat)
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Angelika Slamova (Europa)
C Megan Gustafson (Świat)
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Angelika Slamova (Europa)
- 03 marca 2021, 16:37
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2020/21 - Grupa A
- Odpowiedzi: 135
- Odsłony: 50020
Re: Fantasy BLK 2020/21 - Grupa A
22 kolejka
C Megan Gustafson (Świat)
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Angelika Slamova (Europa)
C Megan Gustafson (Świat)
F Borislava Hristova (Europa)
F Keisha Hampton (Świat)
G Julie McBride
G Angelika Slamova (Europa)
- 03 marca 2021, 16:36
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2020/21 - 22 kolejka (3.03.2021)
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 3630
Re: BLK 2020/21 - 22 kolejka (3.03.2021)
Środa, 3.03.2021
18:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz (Gdynia 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 11-15)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS Poznań (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - GTK Gdynia (Energa 16-20)
18:00 Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz (Gdynia 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (AZS 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław (Lublin 11-15)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS Poznań (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - GTK Gdynia (Energa 16-20)