Środa, 02.02.2022
19:00 Energa Toruń - AZS-UMCS Lublin (Lublin +20)
Znaleziono 1289 wyników
- 02 lutego 2022, 16:41
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - Mecz zaległy z 16 kolejki (02.02.2022)
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2543
- 29 stycznia 2022, 16:19
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - Mecz zaległy z 15 kolejki (29.01.2022)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3126
Re: BLK 2021/22 - Mecz zaległy z 15 kolejki (29.01.2022)
Sobota, 29.01.2022
17:00 Zagłębie Sosnowiec - SKK Polonia Warszawa (Sosnowiec 6-10)
17:00 Zagłębie Sosnowiec - SKK Polonia Warszawa (Sosnowiec 6-10)
- 22 stycznia 2022, 17:57
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - 17 kolejka i mecz zaległy z 9 kolejki (22-23.01.2022)
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3453
Re: BLK 2021/22 - 17 kolejka i mecz zaległy z 9 kolejki (22-23.01.2022)
Sobota, 22.01.2022
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (Gorzów +20)
18:30 Basket-25 Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 11-15)
Niedziela, 23.01.2022 - zaległy mecz z 9 kolejki
18:00 AZS-UMCS Lublin - SKK Polonia Warszawa (Lublin 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń (Gorzów +20)
18:30 Basket-25 Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 11-15)
Niedziela, 23.01.2022 - zaległy mecz z 9 kolejki
18:00 AZS-UMCS Lublin - SKK Polonia Warszawa (Lublin 16-20)
- 22 stycznia 2022, 17:56
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
17 kolejka
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
- 22 stycznia 2022, 17:56
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
Za OjTam 17 kolejka
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
- 19 stycznia 2022, 21:04
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/22 - draft i wymiany
- Odpowiedzi: 77
- Odsłony: 25510
Re: Fantasy BLK 2021/22 - draft i wymiany
Chennedy Carter G (Świat) za Janeesa Jeffery G (Świat)
- 15 stycznia 2022, 09:43
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
16 kolejka
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
- 15 stycznia 2022, 09:43
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
Za OjTam 16 kolejka
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
- 15 stycznia 2022, 09:42
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - 16 kolejka (15-16.01.2022)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3608
Re: BLK 2021/22 - 16 kolejka (15-16.01.2022)
Sobota, 15.01.2022
15:00 SKK Polonia Warszawa - Basket-25 Bydgoszcz (Warszawa 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 16-20)
Niedziela, 16.01.2022
19:00 BC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
15:00 SKK Polonia Warszawa - Basket-25 Bydgoszcz (Warszawa 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - Zagłębie Sosnowiec (Gorzów 16-20)
Niedziela, 16.01.2022
19:00 BC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław (Polkowice 11-15)
- 08 stycznia 2022, 11:34
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
15 kolejka
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
- 08 stycznia 2022, 11:34
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
Za OjTam:
15 kolejka
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
15 kolejka
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
- 08 stycznia 2022, 11:31
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - 15 kolejka (8-9.01.2022)
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 3318
Re: BLK 2021/22 - 15 kolejka (8-9.01.2022)
Sobota, 8.01.2022
14:00 GTK Gdynia - Energa Toruń (Toruń 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Politechnika Poznań (Poznań 1-5)
Niedziela, 9.01.2022
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Lublin 6-10)
14:00 GTK Gdynia - Energa Toruń (Toruń 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Politechnika Poznań (Poznań 1-5)
Niedziela, 9.01.2022
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Lublin 6-10)
- 02 stycznia 2022, 15:53
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
14 kolejka
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
G Aleksandra Stanacev (Europa)
G Jessica January (Świat)
F Stephanie Jones (Świat)
F Ksenia Tikhonenko (Europa)
C Anna Wińkowska
- 02 stycznia 2022, 15:53
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
- Odpowiedzi: 155
- Odsłony: 67266
Re: Fantasy BLK 2021/2022 - rozgrywka
Za OjTam 14 kolejka
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
G Cado
G Houser
F Sarr
F Parzeńska
C Gustafson
- 02 stycznia 2022, 15:52
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3685
Re: BLK 2021/22 - 14 kolejka (2.01.2022)
Niedziela, 2.01.2022
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń (Wrocław 16-20)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa (Gorzów 11-15)
18:00 AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia (Lublin +20)
19:00 BC Polkowice - Basket-25 Bydgoszcz (Polkowice 16-20)