Sobota, 6.04.2019
15:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Wisła 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń (Gorzów 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice (CCC 11-15)
19:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
Znaleziono 262 wyniki
- 04 kwietnia 2019, 06:22
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 3 mecz (6.04.2019)
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7522
- 03 kwietnia 2019, 13:23
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 32601
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
2 mecz
G Jasmine Thomas
G Angelika Stankiewicz
F Tiffany Hayes
F Ariel Atkins
C Laura Svaryte
G Jasmine Thomas
G Angelika Stankiewicz
F Tiffany Hayes
F Ariel Atkins
C Laura Svaryte
- 02 kwietnia 2019, 21:28
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 2 mecz (3.04.2019)
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 7339
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 2 mecz (3.04.2019)
Środa, 3.04.2019
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 11-15)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
- 01 kwietnia 2019, 07:54
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 32601
Re: Fantasy BLK 2018/19 - PO dla wszystkich grup
1 mecz
G Jasmine Thomas
G Angelika Stankiewicz
F Tiffany Hayes
F Ariel Atkins
C Laura Svaryte
G Jasmine Thomas
G Angelika Stankiewicz
F Tiffany Hayes
F Ariel Atkins
C Laura Svaryte
- 31 marca 2019, 00:05
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 8485
Re: BLK 2018/19 - 1/4 finału - 1 mecz (2.04.2019)
Wtorek, 2.04.2019
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
17:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - AZS-UMCS Lublin (CCC 16-20)
19:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10)
- 29 marca 2019, 09:21
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
- Odpowiedzi: 211
- Odsłony: 102843
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
26 kolejka:
G Tiffany Hayes
G Angelika Stankiewicz
F Ariel Atkins
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
G Tiffany Hayes
G Angelika Stankiewicz
F Ariel Atkins
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
- 27 marca 2019, 22:26
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 26 kolejka (30.03.2019)
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 7165
Re: BLK 2018/19 - 26 kolejka (30.03.2019)
Sobota, 30.03.2019 19:10 Widzew Łódź - Arka Gdynia (Arka 11-15) 19:10 AZS-UMCS Lublin - MKK Siedlce (Lublin +20) 19:10 Politechnika Gdańska - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów +20) 19:10 AZS Poznań - Wisła Kraków (Wisła +20) 19:10 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (Energa 6-10) 19:10 CCC Polkowice ...
- 25 marca 2019, 09:50
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
- Odpowiedzi: 211
- Odsłony: 102843
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
25 kolejka:
G Tiffany Hayes
G Ariel Atkins
F Laura Svaryte
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
G Tiffany Hayes
G Ariel Atkins
F Laura Svaryte
F Justyna Żurowska-Cegielska
C Kyara Linskens
- 24 marca 2019, 07:54
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 25 kolejka (27.03.2019)
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 7224
Re: BLK 2018/19 - 25 kolejka (27.03.2019)
Środa, 27.03.2019 18:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20) 18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - AZS Poznań (Gorzów +20) 18:00 Arka Gdynia - AZS-UMCS Lublin (Arka 11-15) 18:30 Wisła Kraków - Energa Toruń (Energa 6-10) 19:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Politechnika Gdańska (Politechnika ...
- 19 marca 2019, 13:16
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
- Odpowiedzi: 211
- Odsłony: 102843
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
24 kolejka:
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
- 19 marca 2019, 13:12
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7987
Re: BLK 2018/19 - 24 kolejka oraz mecz zaległy z 21 kolejki (23-25.03.2019)
Sobota, 23.03.2019 16:30 Widzew Łódź - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15) 17:00 Politechnika Gdańska - MKK Siedlce (Politechnika 6-10) 18:00 Energa Toruń - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Energa 6-10) 18:10 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 11-15) 18:30 AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Poznań ...
- 11 marca 2019, 15:39
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
- Odpowiedzi: 211
- Odsłony: 102843
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
23 kolejka:
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Kyara Linskens
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Kyara Linskens
- 11 marca 2019, 15:11
- Forum: Liga typerów
- Temat: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 8077
Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)
Sobota, 16.03.2019 15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20) 16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10) 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20) 17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20) 18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10) 18:00 AZS-AJP Gor...
- 06 marca 2019, 15:45
- Forum: Fantasy PLKK oraz Basket Quiz
- Temat: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
- Odpowiedzi: 211
- Odsłony: 102843
Re: Fantasy BLK 2018/19 - I liga grupa B - rozgrywka
22 kolejka:
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
G Angelika Stankiewicz
G Ariel Atkins
F Tiffany Hayes
F Laura Svaryte
C Nikki Greene
- 05 marca 2019, 21:36
- Forum: Liga typerów
- Temat: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 4594
Re: EUROLIGA: 1/4 - 2 mecz (8.03.2019)
Piątek, 8.03.2019
17:30 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praha (Fenerbahce 6-10)
18:00 TTT Riga - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)
17:30 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praha (Fenerbahce 6-10)
18:00 TTT Riga - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
19:00 CCC Polkowice - Dynamo Kursk (Dynamo 16-20)
20:00 Bourges Basket - Sopron Basket (Bourges 1-5)