Orzeł - AZS Gorzów

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

bzzzzzz
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 19 lutego 2007, 12:06
Lokalizacja: Gorzów
Kontaktowanie:

Postautor: bzzzzzz » 19 lutego 2007, 12:09

Zapraszam do galerii zdjęć z meczu http://www.gorzow24.pl/?fotorelacje,376

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 19 lutego 2007, 14:58

Kuba prosimy o fotki z meczu :lol:

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 19 lutego 2007, 15:14

Kuba pisze:
SEP-CE pisze:wiecie co było denerwujące w naszym kibicowaniu ?? że co minute spiewaliśmy to samo pod koniec !! mowiłem jeszcze przy którejś przyśpiewce do stojącego obok pana Sebastiana G. że to samo bedzie śpiewane po minucie !! i co ?? minęła idealnie minuta !!

albo mówimy że ma byc jeden prowadzący a i tak zawsze jest inaczej !!

cos czuje, że "do mnie pijesz" ;-) otóż jeśli chodzi o mnie to mówie - miałem okazję was obserwować przez większą część meczu i zauważyłem, które przyspiewki/okrzyki/hasła wychodziły wam dziś najgłosniej/najlepiej. W zwiazku z tym, gdy dołączyłem do was, a dziewczynom był potrzebny GŁOŚNY i mobilizujący doping (głośniejszy niż bebny Gorzowa) to zdecydowalem się na taki, a nie inny repertuar. a że dziś prawie nic nie wychodziło zgodnie z naszym potencjałem, to leciały "powtórki" co chwilę...


nie mówie tu o konkretnych osobach !! ja poprsotu mówie o tym iż jeśli było cały czas to samo śpiewane to osoby z góry już nie były tak bardzo chętne do dopingu !!

a tak poza to nie lepiej przed meczem dac pare kartekz paroma przyspiewkami ?? bo jakja widzialem to wiele osób nie śpiewalo bo ... poprostu nie wiedzieli co śpiewac !! np. Hej Orzełku.... bo skąd nowi mieli by to znac ??

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 19 lutego 2007, 15:22

no isie zgodze z toba SEP-CE ze te karteczki to niezly pomysl...dac i niech sie naucza...a co do dopingu to powiem ze nie byl taki zly ale zapewne moglby byc lepszy gdayby kazdy umiale wszystkie przyspiewki.Ale spoko wszystko jest do nauczenia.W ,,Trójkącie,, ,,Piekiełku,,wczoraj bylo duzo nowych osob ktore dopiero pierwszy raz an uszy slyszeli przyspiewki.Ale coz przed nami jeszcze jeden mecz rudny zasadniczej w Polkowicach wiec pokazmy jak powinnismy sie bawic na swoje hali... :!: :!: :!: :lol:

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 19 lutego 2007, 15:24

a z tego co w szkole slyszałem to wielu z nich szykuje się na kolejne spotkanie u nas :D

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 19 lutego 2007, 15:28

SEP-CE pisze:a z tego co w szkole slyszałem to wielu z nich szykuje się na kolejne spotkanie u nas :D

SEPCE my z ekipa za czasów gima (POZDRO Is, IIL i IIIL) robiliśmy akcje plakatowe w szkole, sam wiesz bo widziałeś, weź zrób plakat daj na tablice informacyjna na głównym holu i może grono się powiększy.;)
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 19 lutego 2007, 15:31

ja w takie rzeczy się nie angażuję, możesz powiedziec to szefowi !! a poco namosoby, które sobie usiądom na samym tyle i smsy piszą ?????????????????????????????

Misiex
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 19 stycznia 2007, 23:02
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Misiex » 19 lutego 2007, 19:37

Karteczki to bardzo dobry pomysł, ale oprócz tekstów szarpnąłbym się na wydrukowanie paru zdań dla całej hali. Ktoś stał by koło ochrony na przykład przy wejściu i rozdawał karteczki z apelem o to, żeby ludzie razem z nami śpiewali chociaż "Orzeł", bo tak to widze, że niektórzy się patrzą na kibiców, ale sami nie mogą się zebrać żeby krzyknąć. Może to by pomogło. :roll:
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 19 lutego 2007, 20:35

też o tym myslałem ,ale trzeba by bylo do tego zaangażowac pare osób,przynajmniej do samego druku !! , ale czy jest sens robienia tego na hmmm.... 2 mecze (bo nikt nie wie jeszcze ile dokładnie :P a ja mowie najmniej) ?? można by popróbowac, by przyzwyczajac gapiów do tego typu propozycji !!

a i jeszcze coś !! są już gdzieś zdjęcia (1 Kuby widziałem) i filmiki ??

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 19 lutego 2007, 20:38

SEP-CE pisze:a i jeszcze coś !! są już gdzieś zdjęcia (1 Kuby widziałem) i filmiki ??

Bodzio sie opierdziela... :lol: :lol:

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 19 lutego 2007, 20:40

własnie o nim myslałem :D a Maly?? czy tam Malva ?? bo ktoś z nich bodajże też mial cyfrówke !!

Misiex
Nowy na forum
Posty: 63
Rejestracja: 19 stycznia 2007, 23:02
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Misiex » 19 lutego 2007, 21:01

Małemu (Malwie) padły baterie :lol:
Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 20 lutego 2007, 00:38

Misiex pisze:Karteczki to bardzo dobry pomysł, ale oprócz tekstów szarpnąłbym się na wydrukowanie paru zdań dla całej hali. Ktoś stał by koło ochrony na przykład przy wejściu i rozdawał karteczki z apelem o to, żeby ludzie razem z nami śpiewali chociaż "Orzeł", bo tak to widze, że niektórzy się patrzą na kibiców, ale sami nie mogą się zebrać żeby krzyknąć. Może to by pomogło. :roll:


szczerze to taka już pikników natura wpadną na mecz myślą że to oni są najważniejsi (bo przyszli) a jeżeli chodzi o doping to najchętniej cały mecz by wcinali pop-corn i nic więcej .. taka już ich mentalność boją się że będą uważani za "innych" za jakichś nienormalnych !
myślę że zarówno na Gorzów jak i u was na CCC przeważnie chodzą te same "pikniki" i boją się o swoją reputację, że później sąsiad który też był na meczu będzie mówił "widziałeś go głupek śpiewał na meczu .. normalnie psychol" .. i to jest głupie bo kibicowanie to normalna rzecz .. ale w ośrodkach gdzie historia klubu i te wszystkie przyzwyczajenia z hali trwają długi okres ..

my u nas próbujemy stworzyć coś fajnego .. mamy dużo pomysłów na przyśpiewki itd ale one wychodzą najlepiej jak zna je i śpiewa 40-50 osób a my na razie takich warunków nie mamy więc nie narzekajcie na słaby repertuar tego co przedstawiliśmy na meczu z Wami ..

pozdrawiam i dziękuję za miłe przywitanie z Waszej strony .. zapewniam że my przywitamy Was również tak samo i serdecznie zapraszam Was do nas .. może i spotkamy się w tym sezonie jak nie to w następnym :D
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 20 lutego 2007, 09:07

Kur! chory jestem plus zalamany = scheisse !

1. No więc na wyślijto powrzucałem na razie; filmików troche jest,

no więc jedziem. * aha tam po 7 dniach sie usuwaj, wiec zapisywac na dysk, wsadzac na youtobe, jak tam komu pasi *


http://s004.wyslijto.pl/?file_id=02289430711869499228

http://s002.wyslijto.pl/?file_id=05023812056505458022

http://s002.wyslijto.pl/?file_id=29910241979052966120

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=21687783036956720797

http://s003.wyslijto.pl/?file_id=70944766475242164332
Obrazek

Obrazek
Obrazek



Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości