ORZEŁ Polkowice- ŁKS Łódź

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 19 marca 2007, 22:13

Ja tam nie zwracam na nich uwagi. Ty z siebie nie robisz idioty
tylko oni więc czym się przejmować. Podejrzewam, że oni tacy by nie byli ale maja polecenia od kogoś(szef ochrony itp). i robią to co muszą.

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 20 marca 2007, 09:51

Maćko pisze:A tak poza meczem i dopingiem chciałbym poruszyć pewien temat. A mianowicie: co się dzieje z polkowicką ochroną??? To jest już przegięcie skoro ludzie z głównej trybuny śmieją z panów z firmy ochroniarskiej. Nie będę tu przytaczał wypowiedzi Łysego bo więcej by tu było przerywników niż tekstu, ale ogólny sens jego słów był taki, że ochrona sama z siebie robi debili. Jak już trafnie zauważyli forumowicze z innych miast którzy byli w Polkowicach mamy najbardziej przeczuloną ochronę w całej Polsce. Jednak jak to Kuba powiedział ja "widze wszystko przez kolorowe okulary" i myślę, że wkońcu zmieni taka chora sytuacja na naszej hali.


No ale co zrobili ??
Pokazują złe zachowanie bo przeszukują przed meczem :?
Nie wiem o co Tobie teraz chodzi :roll:
Jaka chora sytuacja :roll:
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Gruby_
Żak
Posty: 232
Rejestracja: 21 marca 2006, 22:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Gruby_ » 20 marca 2007, 11:46

KACPERS pisze:No ale co zrobili ??
Pokazują złe zachowanie bo przeszukują przed meczem :?
Nie wiem o co Tobie teraz chodzi :roll:
Jaka chora sytuacja :roll:

KACPERS to Maćko przeciez ... jego pewnie nikt nie rozumie ;) pozdro :)

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 20 marca 2007, 11:50

GRUBYmateusz pisze:
KACPERS pisze:No ale co zrobili ??
Pokazują złe zachowanie bo przeszukują przed meczem :?
Nie wiem o co Tobie teraz chodzi :roll:
Jaka chora sytuacja :roll:

KACPERS to Maćko przeciez ... jego pewnie nikt nie rozumie ;) pozdro :)


Hehe w sumie racja :wink:
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Maćko
Amator
Posty: 138
Rejestracja: 21 marca 2006, 11:55
Lokalizacja: Polkowice, Górników Street
Kontaktowanie:

Postautor: Maćko » 20 marca 2007, 19:31

W sumie Gruby to ciekawe, może ci sie podoba jak cie traktują jak jakiegoś bandyte czy coś w tym stylu, bo mi to zupełnie nie leży... ja poprostu pisze to co usłyszałem od ludzi zainteresowanych koszykówką w Polkowicach i własne odczucia, a rozumieć to ja ciebie w tym momencie nie rozumiem :?
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce
Obrazek

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 20 marca 2007, 19:44

Maćko pisze:W sumie Gruby to ciekawe, może ci sie podoba jak cie traktują jak jakiegoś bandyte czy coś w tym stylu, bo mi to zupełnie nie leży... ja poprostu pisze to co usłyszałem od ludzi zainteresowanych koszykówką w Polkowicach i własne odczucia, a rozumieć to ja ciebie w tym momencie nie rozumiem :?


Traktują jak bandyte bo co bo Cię przeszukali przed meczem ? Zawsze przeszukiwali i będą przeszukiwać nie tylko w Polkowicach a wszędzie gdzie się ruszysz na mecz.
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Postautor: Mikey » 20 marca 2007, 20:21

Przeszukanie to pal licho, na każdym meczu piłkarskim mnie przeszukują, ale np wchodzimy z chłopakami do Was na halę a gosć z ochrony leci w te pędy i pyta komu kibicujemy-na odpowiedź: "polskiej koszykówce", nie daje za wygraną: "ale jakiemu zespołowi?" odpowiedź:"wszystkim zespołom kibicujemy prosze pana :lol: " itd itd. Niby nic takiego ale robia z siebie idiotów, bo równie dobrze mógłbym mu wmówic że Warcie Sieradz czy Podhalu Nowy Targ. tak jakby się u Was na hali bóg wie co działo przyjezdnym... :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 20 marca 2007, 20:29

Mikey pisze:Przeszukanie to pal licho, na każdym meczu piłkarskim mnie przeszukują, ale np wchodzimy z chłopakami do Was na halę a gosć z ochrony leci w te pędy i pyta komu kibicujemy-na odpowiedź: "polskiej koszykówce", nie daje za wygraną: "ale jakiemu zespołowi?" odpowiedź:"wszystkim zespołom kibicujemy prosze pana :lol: " itd itd. Niby nic takiego ale robia z siebie idiotów, bo równie dobrze mógłbym mu wmówic że Warcie Sieradz czy Podhalu Nowy Targ. tak jakby się u Was na hali bóg wie co działo przyjezdnym... :wink:


Jeszcze mi powiedz że byliście w barwach swojego klubu i zadał takie idiotyczne pytanie :?:
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
tadziu
Senior
Posty: 3180
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: tadziu » 20 marca 2007, 21:36

KACPERS pisze: Zawsze przeszukiwali i będą przeszukiwać nie tylko w Polkowicach a wszędzie gdzie się ruszysz na mecz.


Jakos sobie nie przypominam zeby kiedykolweik przeszukala mnie ochrona w Gorzowie on mnie juz nawet nie pytaja o wejsciowke...no ale naprawd w Polkowiacach macie genialna ochrone...u Nas za to ochrona jest taka ze nie potrafi utrzymac porzadku, kazdy wie o co chodzi...ale to juz takie uroki ochroniarskiego fachu

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Araya - Gość

Postautor: Araya - Gość » 24 marca 2007, 23:10

3:0 - CCC w półfinale

Awatar użytkownika
polite boy
Żak
Posty: 277
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 10:43
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: polite boy » 24 marca 2007, 23:16

Gratulacje dla dziewczyn i kibicow :!: :D


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości