Posezonowy quizik

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

który z wyjazdów wspominasz najmilej ??

Czas głosowania minął 03 czerwca 2007, 15:16

Gorzów (runda zasadnicza)
0
Brak głosów
Brzeg
1
6%
Jelenia Góra
0
Brak głosów
Pabianice
3
18%
Poznań
1
6%
Łódź (runda zasadnicza)
4
24%
Leszno
2
12%
Łódź (play-off)
1
6%
Gorzów (3 mecz o brąz)
0
Brak głosów
Gorzów (4 mecz o brąz)
5
29%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Posezonowy quizik

Postautor: Mały » 20 maja 2007, 15:16

Przegladajac sobie zdjecia z wyjazdow wpadlem na pomysl zeby powklejac po jednej fotce z kazdego wyjazdu i zorganizowac zabawe z pytaniem: "co to za wyjazd" :D z jednej strony zabawa ma na celu przypomnienie sobie wyjazdow z drugiej troszke sie tutaj nudno zrobilo to jakos moze sie rozruszamy :) wiec zaczynamy :


1.
Obrazek


2.
Obrazek


3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

i to tego mala ankieta :)

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 20 maja 2007, 15:20

1-Gorzów
2-Poznań
3-Leszno
4-Pabianice
5-Łódź
6-Jelenia Góra
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 20 maja 2007, 15:26

radzilbym nie sugerowac sie odpowiedziami gindy i czekam na nastepne :)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 20 maja 2007, 15:27

to jest właśnie to, jak sie nie jeździ na wyjazdy :lol: Wszystkie moje typy pokryłyby się z przedstawionymi przez Gindę, z wyjątkiem Jeleniej Góry, ktorej po prostu nie pamietam. dzieki bogu na zdjęciach są pewne znaki charakterystyczne, dzięki czemu wiadomo 'co i jak' :P

Który mecz najmilszy? pewnie Łódź, tyle, że mnie tam nie było. Stawiam na Gorzów IV.

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 20 maja 2007, 15:56

dla mnie z tymi wyjazdami jest tak :

Gorzów ... nie bylem, Brzeg ... jest jakis sentyment ... no bo ustalilismy ze od tego wszystko sie zaczelo :), Jelenia Góra ... bylo ciekawie (konfetti na parkiecie - akcja wielkie sprzatanie:) ), Pabianice ... ogolnie mile wspomnienia, oprocz walki na parkiecie walka takze na trybunach, tyle ze w pozytywnym znaczeniu, byla to walka na gardla :) obie ekipy daly z siebie chyba wszystko i mecz pod wzgledem kibicowania stal na bardzo dobrym poziomie :), Poznan ... calkiem spora ekipka sie tam nasza wybrala, mimo wyniku bardzo pozytywna zabawa, i niezapomniany wezyk po Arenie :D , Pierwszy wyjazd do Łodzi ... tutaj wyjazd mi sie podobal ze wzgledu na ŁKS, zrobil na mnie ogromne wrazenie, ale i nie tylko, wyjazd takze pozytywny, mimo tego ze slyszaly nas chyba tylko te zawodniczkki, ktore siedzialy na lawce to caly mecz jechalismy z dopingiem nie przejmujac sie tym ze nas nie slychac :), Leszno ... pojechalismy tam spora grupka, ale jakos z tego wyjazdu ogolnie nie mam co wspominac, ... w Łodzi na play-offach nie bylem, Gorzów 3 mecz ... spora ekipka, jak w Poznaniu mimo wyniku bawilismy sie bardzo dobrze, bo chyba tylko to nam wtedy pozostalo i lepiej bylo sobie poskakac i pospiewac niz patrzec na to co sie dzialo na boisku :P, Gorzów 4 mecz ... mimo tego, ze wszystkie wyzej wymienione wyjazdy wspominam bardzo pozytywnie to ten utkwil mi w pamieci chyba najbardziej (bynajmniej nie dlatego ze byl on stosunkowo niedawno w porownianiu do wczesniejszych), mecz - horror. niech zaluje ten kto tego dnia nie byl w gorzowskiej hali, kibicowsko takze na bardzo wysokim poziomie, mimo tego ze mecz jednak w plecy droga powrotna jakos i tak w bardzo dobrych humorach, postoj na zajezdzie itp. :)

wiec jednak po dlugich namysleniach ja wybieram Gorzowski Horror :D

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 20 maja 2007, 16:53

W Poznaniu najlepiej co nie?? Jest ta przestrzeń :lol: :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 21 maja 2007, 18:01

ej !!!!!! co wy mi na zdjęciu czarnym plastrem zakleiliście ;) i ja wyglądam na pijanego !!!! :D te zdjecia kłamią :)
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 21 maja 2007, 18:15

ccc chyba datę zakrył, żeby sprytny bodzio nie skumał wyjazdó po przez daty :wink:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 21 maja 2007, 20:23

Bodzio pisze:ej !!!!!! co wy mi na zdjęciu czarnym plastrem zakleiliście ;) i ja wyglądam na pijanego !!!! :D te zdjecia kłamią :)



Polska norma. Przestraszył bym sie gdybyś wyglądał na trzeźwego. :lol:
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 22 maja 2007, 06:46

ginda pisze:ccc chyba datę zakrył, żeby sprytny bodzio nie skumał wyjazdó po przez daty :wink:


dokladnie :D


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości