Szkolenie młodzieży, wyniki grup młodzieżowych

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Sks
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2007, 19:40

Szkolenie młodzieży, wyniki grup młodzieżowych

Postautor: Sks » 23 września 2007, 19:50

jeżeli jest to możliwe napiscie jak wygladala historia koszykówki w polkowicach.Z tego co wiem potenge stworzyły nasze dziewczyny jak moskaluk,jenczak,konewczynskie co sie z nimi dzieje przecież moskaluk była przez 3lata w kadrze narodowej kadetek i juniorek kiedys wiecej mówiono o naszych dzieciach teraz jest to tylko szkolenie wg zasady sztuka dla sztuki :?:

Awatar użytkownika
Piotrek
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 17 marca 2007, 22:11

Postautor: Piotrek » 23 września 2007, 19:51

jest taki temat jak historia mks orzel poczytaj tam http://kosz.webd.pl/kkforum/viewtopic.php?t=6872

Gość

Postautor: Gość » 24 września 2007, 18:37

to co sie teraz dzieje z tymi dziewczynami i trenerami którzy tworzyli mks orzeł :?: :!:

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 24 września 2007, 18:44

Białocki jest spikerem na Górniku i Zagłębiu ;p Pan Pierzchała uczy wf w gimnazjum nr1 i jest bodajze porezesem Szkolnego Związku Sportowego ... Jeżeli chodzi o trenerów koszykowki ... Jan Gambal wiem ze uczyl wf w SP3 a pozniej w Chocianowie ... co z nim dalej niewiem ... Krzysztof Olszynski do niedawna dzialal jescze przy MKS Orzeł ... teraz :?: :?: :roll: :roll: Ryszard Koziołek ... odszedl z klubu chyba przy tym jak do klubu przyszedl Andrzej Nowakowski ... Byl asystentem Spisackiego :) wiecej niewiem :)

weteran

szkolenie mlodzizy

Postautor: weteran » 06 października 2007, 20:37

prezes ustawil rodzinke a zniszczył twóców koszykówki w polkowicach Gambala Olszyńskiego oraz Dziębe .Oni powinni zostać honorowymi członkami klubu :D

roxa

dawne zawodniczki

Postautor: roxa » 09 października 2007, 16:57

tak przypadkiem przeczytalam temat na jaki rozmawiacie.jesli sie zastanawiacie gdzie sa zawodniczki trenera gambala to jesli chodzi o mnie mieszkam w Irlandii i gram tutaj w druzynie.bardzo zaluje ze tak traktuje sie zawodniczki w polkowicach.wszystko kreci sie wokol pieniedzy:|rozwalili nasza druzyne bo trener gambal potrafil sie klocic o swoje.nawet nie wiecie jak sie czulysmy.odebrano nam cos co robilysmy cale zycie.nagle swiat mi sie odwrocil o 360stopni.od niedawna znoowu gram i mam zamiar osiagnac wiecej niz w Polsce.pozdrawiam.Roksana Walkowska

roxa

dawne zawodniczki

Postautor: roxa » 09 października 2007, 17:02

aha mozecie mnie nie kojarzyc bo gralam w Polsce jakies 5lat temu.gralam ok7 lat w mks orzel polkowice potem rok w ccc aquapark polkowice.tak wysoko zaszlam a pewnego dnia kierowniczka druzyny stwierdzila ze mam pozyczyc jakiejs zawodniczce stroj bo jada gdzies.dlaczego ja nie moglam jechac??potem juz sie do mnie nie odezwano.dziwne pozegnanie

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 09 października 2007, 17:59

a do Irlandii poleciałaś szukac innej pracy czy grac w kosza ? bo wątpię by Irlandia była szczytem marzeń każdej zawodniczki !

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 11 października 2007, 15:44

SEP-CE pisze:a do Irlandii poleciałaś szukac innej pracy czy grac w kosza ? bo wątpię by Irlandia była szczytem marzeń każdej zawodniczki !

Pozdrawiam :)



No ale z tego co pisze to przynajmniej jest lepiej niż u nas ...
I nie zapominaj że mówimy o młodych zawodniczkach.
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Gość

Postautor: Gość » 13 października 2007, 19:25

nie tylko gambal walczyl o dzieci ale tez olszynski ktory stworzyl koszykowke wpolkowicach i jemu rozwalono zespoly a przeciez moskaluk jenczak to jego wychowanki a wracając Roksano graj w irlandi bo wiele wychowanek nie ma możliwości gry w polkowicach u nas jest moda na kupowanie a nie wychowanie Pozrawiam

weteran

Postautor: weteran » 13 października 2007, 20:41

swoją drogą jakie wydatki idą na szkolenie dzieci i co one mają?dlaczego płacimy za buty i inne sprawy skoro miasto ponoć placi za szkolenie i wyposażenie dzieci Dzieci jadą na mecz ligowy.gdzie dieta? Dzieci jadą na turniej .dlaczego rodzice płacą ?Ponoć gmina daje na szkolenie dzieci :roll: Jeżeli jest tak dobrze to czemu jest tak żle?Swoją drogą kim są członkowie zarządu i jakie pojecie o koszykówce mają? Podejrzewam że jest to towarzystwo wzajemnej adoracji/ Szkoda że kasa jest ważniejsza niż dzieci .Gmina powinna sponsorowac sport dzieci i mlodziezy a nie sport zawodowy/Wiele talentów nie ma szans zaistnieć tylko dlatego że rodziców na to nie stać a gmina kupuje zawodniczki za potężne pieniądze :( Dlatego unikajmy stwierdzenia Nasze zawodniczkj tylko mówmy ZA NASZE :!:

dad

Postautor: dad » 13 października 2007, 21:29

masz racje nasze dzieci najważniejsze[size=18][/size]

Gość

Postautor: Gość » 14 października 2007, 19:25

super wreściegadamyo faktach a nie o obietnicach Nasze dzieci są najważniejsze skoro my jako podatnicy płacimy pieniądze ,Gmina powinna dbać o nasze dzieci a niekupować .Pensja miesięczna amerykanki to całoroczny budżet klubu który szkoli dzieci ,Rodzice pow3inni zainteresowaćsię na co idą nasze pieniądze

ROKSANA

ODPOWIEDŹ

Postautor: ROKSANA » 13 grudnia 2007, 23:53

CZESC.DAWNO MNIE TU NIE BYLO BO JESTEM BARDZO ZAJETA.WIEC ODPOWIEM NA PYTANKO.PRZYLECIALAM TUTAJ DO CHLOPAKA.WCALE MI SIE TUTAJ NIE PODOBA.WSZYSTKO BY BYLO OK GDYBYM NIE TESKNILA ZA KRAJEM, RODZINA I ZNAJOMYMI.DLATEGO TEZ WPADLAM NA POMYSL, ZE MOZE WARTO ZACZAC COS CO KIEDYS BYLO CALYM MOIM ZYCIEM.GRAM Z ULSTER ROCKETS MOZESZ OBEJRZEC CHOC STRONA JEST W TRAKCIE PRODUKCJI:)POWRACAM POWOLI DO DAWNEJ FORMY WIEC ZOBACZYMY CO CZAS POKAZE:)WIEM, ZE W KLUBIE W KTORYM GRALAM W POLSCE NAJWAZNIEJSZA JEST KASA.POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 14 grudnia 2007, 00:30

Teraz dla większości działaczy liczy się kasa, a pan Korsak nawet się z tym nie kryje. Ja z jego ust często słyszałem słowo kasa i że tylko to się liczy, ale mówił to w kontekście drużyny.
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości