identyfikatory, składki itd., czyli przed sezonem kibicowsko

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 04 października 2007, 19:43

Endrju pisze:hehe :D czyzby cala prawda o kibicach CCC nagle wyszla na jaw :lol: Gdy problemem stalo sie 5zika na miesiac :D :lol: :lol: :lol:
Z tego wynika ze gdyby klub was nie finansowal to wyjazdow tez by nie bylo :)


Nie wiem jak ta twoja "prawda" mogła wyjść na jaw skoro nie było ani jednego meczu. p... piszesz:) Pogadamy w sezonie jak na mecz przyjdzie nie 50 tylko 20 osób, wtedy jak to pięknie stwierdziłeś cała prawda o "Kibicach CCC" wyjdzie na jaw.
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 05 października 2007, 06:49

hehe Very Happy czyzby cala prawda o kibicach CCC nagle wyszla na jaw Laughing


po pierwsze nie wyszla tylko wyjdzie ....

Laughing Gdy problemem stalo sie 5zika na miesiac Very Happy Laughing Laughing Laughing


kto powiedzial ze problemem jest 5zl ... jakbys nie zrozumial to wiekszosc osob pisze ze 5zl chyba problemem nie bedzie ...


Tak to tylko Klub Kibica jechał z dopingiem i to całkiem dobrze,


wlasnie przynajmniej klub kibica ... u was gdy sa baciki nawet wy nie pomagacie dopingiem .. tylko sam bym wjechal na hale i was przekrzyczal

Hehe Smile Nie chciej zebym przypominal jak bylo w sezonie zasadniczym na waszej hali Smile


w sezonie zasadniczyym nie bylo jescze KK ... wiec nas to chyba nie dotyczy ...

A tak zachwycali sie wami co niektorzy Laughing


zazdrosc :?: :?: maly kompleks :?: :?:

wkoncu wzorowaliscie sie na Zaglebiu Laughing


nigdy wiecej takich stwierdzen :!: :!: :? w tym momencie mne obraziles ...

to chcielibyscie miec takich fanatykow co wiele swojego czasu i pieniedzy poswiecaja zeby jezdzic po calej Polsce za swoim Klubem nie patrzac na pomoc klubu. Very Happy


ja bym nie chcial byc takimi jak wy :lol: a wiem o czym mowie :) sugerujesz ze bysmy nie jezdzili bez pomocy klubu :?: :?: wyjazdy bylyby na bank ... moze w mniej licznej grupie ale ktos by byl zawsze ... po drugie jest pomoc klubu ... to dlaczego nie korzystac ... znowu zazdrosc ze Twoj AZS nie sponsoruje Ci wyjazdow :?: :?: a przeciez tak bardzo bys tego chcial :(

(pozdrowienia dla burmistrza/prezydenta Polkowic)


tez go serdecznie pozdrawiam ... i ciesze sie za mam takiego a nie innego :)

Dlatego Hool's prosze cie nie uogólniaj.


a mnie jednak forum nauczylo ze nie ma tyakiego czegos jak nie uogolniaj ... z wlasnego doswiadczenia wiem ze jeden za wszystkich wszyscy za jednego ...

KKobi8
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 03 marca 2007, 11:01
Lokalizacja: MiAsTO OrŁóW...PoLkoWiCe

Postautor: KKobi8 » 05 października 2007, 07:53

Brawo ccc xD :lol: !!! Tak trzymaj !!
Tylko Ty, w moim sercu ty, jeden jedyny niepokonany Orzeł kochany !!!

Awatar użytkownika
elen
Kadet
Posty: 1461
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 17:31
Lokalizacja: Gorzów - Miasto cudów nad Wartą
Kontaktowanie:

Postautor: elen » 05 października 2007, 08:52

Nie chce mi sie cytować bo to było by cytowanie cytowania itd. Ale CCC zwracam sie do osoby o tym nicku. Nie uważam sie za nikogo kto pozjadał wszystkie rozumy, ale chyba troszeczke cie ponosi. Ile razy byłeś w Gorzowie? Piszesz ze przekrzyczysz wszystkich, zapraszam, nawet zwróce ci wszystkie koszty (o ile oczywiście tego dokonasz). Uważasz ze trzeba uogólniać, spoko, ja tak nie uważam. Podam Ci przykład z mojego wyjazdu do Polkowic (jednago zreszta z wielu). A wiec 5 mecz rozgrywki o braz w zeszłym sezonie, kibice z Gorzowa o mało nie weszli na hale. Jest złość, podchodzę do Kuby (pozdrawiam w tym miejscu) pytam sie w czym jest problem, on mi to tłumaczy, zreszta nie tylko on. I co mam byc zły na niego bo jest z Polkowic, takie uogólnienie, czy mam byc zły na prezydenta który wykupił bilety. Wczuj sie i odpowiedz mi, ale moze juz nie tu tylko na priv, bo szkoda zaśmiecać temat, który słuzy całkiem innemu tematowi.
Obrazek

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 06 października 2007, 07:11

ccc pisze:
wlasnie przynajmniej klub kibica ... u was gdy sa baciki nawet wy nie pomagacie dopingiem .. tylko sam bym wjechal na hale i was przekrzyczal


Zmien "Dilera" Bo cie oszukuje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sory, ze mialem odwage sie wtracic do waszej rozmowy... z taka potega kibicowska za ktora my jestesmy daleko w tyle... strach wtracic pare zdan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 06 października 2007, 08:43

do elen .... tak lekko mnie ponioslo ... przyznam ... ale w tym ze przekrzycze wszystkich nie tyle chodzilo mi o sam fakt przekrzyczenia co o to ze gdy AZS przegrywa to na hali panuje kompletna cisza (przynajmniej bylo tak gdy ja tam bylem podczas 4 meczy PO) ile razy bylem w Gorzowie ... a ze 3 razy a zreszta to nie jest moja sprawa ... ale wtracilem sie aby bronic swopjego podworka


do Endrju ... Tofika prosze o lekki spokoj :lol: :!: jest roznica miedzy wtrracic sie do rozmowy a wtracic sie do rozmowy ... jesli masz to robic tak jak do tej pory lepiej zachowaj wszystko dla siebie

Awatar użytkownika
KACPERS
Żak
Posty: 286
Rejestracja: 01 lutego 2007, 11:05
Lokalizacja: POLKOWICE

Postautor: KACPERS » 06 października 2007, 10:16

Endrju pisze:
ccc pisze:
wlasnie przynajmniej klub kibica ... u was gdy sa baciki nawet wy nie pomagacie dopingiem .. tylko sam bym wjechal na hale i was przekrzyczal


Zmien "Dilera" Bo cie oszukuje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sory, ze mialem odwage sie wtracic do waszej rozmowy... z taka potega kibicowska za ktora my jestesmy daleko w tyle... strach wtracic pare zdan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No ccc teraz to Ci dał popalić... :roll:
Bo koszykówka jest, bo koszykówka jest, bo koszykówka jest od tego aby bawić się aby bawić się aby bawić się na całego !

Endrju
Senior
Posty: 3346
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 17:53
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Postautor: Endrju » 06 października 2007, 20:02

ccc pisze:do Endrju ... Tofika prosze o lekki spokoj :lol: :!:


Co ty cpales czlowieku ? :lol: Mowie ci zmien "dilera" bo cie oszukuje :lol: :lol:

PS (Gdybysmy dali do wglady nasze "karty kibicowskie" z poprzedniego sezonu to jestes dla mnie pionkiem ;] :lol: :lol: )
NIGDY NIE ZGINIE AZS !! NIGDY NIE ZGINIE !!
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."- Stanisław Lem

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 06 października 2007, 21:10

Endrju pisze:
ccc pisze:do Endrju ... Tofika prosze o lekki spokoj :lol: :!:


Co ty cpales czlowieku ? :lol: Mowie ci zmien "dilera" bo cie oszukuje :lol: :lol:

PS (Gdybysmy dali do wglady nasze "karty kibicowskie" z poprzedniego sezonu to jestes dla mnie pionkiem ;] :lol: :lol: )


Obrazek PDK
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 06 października 2007, 22:06

każdy następny post nie związany z tematem (czyli np. przepychanki gorzowsko-polkowickie) będzi wypieprzany, a autor karany ostrzeżeniem :twisted: żeby mi była jasność!

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 06 października 2007, 22:42

mnie zastanawia tylko dlaczego tak wielu z was zwleka z podesłaniem zdjęc...?

Gość

Postautor: Gość » 07 października 2007, 00:55

Kuba pisze:każdy następny post nie związany z tematem (czyli np. przepychanki gorzowsko-polkowickie) będzi wypieprzany, a autor karany ostrzeżeniem :twisted: żeby mi była jasność!



Odnośnie karania to Panie "Kuba" w regulaminie forum jest pkt o wulgaryzmach i zakazie ich używania. Pragne poinformowac ze wyraz "wypieprzany", którego Pan użył zalicza się do grupy powszechnie uznanych za wulgaryzmy. Czy w związku z tym bedzie Pan na tyle uczciwy i przyzna ze powinien dostac ostrzezenie czy też jak burmistrz niejakiego miasteczka bedzie twierdził iż jest niewinny mimo iz sciga go prokuratura. Więc jak to będzie z Pana samokrytycyzmem?

PS: ZANIM KOGOŚ NAPOMNISZ, SPÓJŻ NA SIEBIE KRYTYCZNYM WZROKIEM...

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 07 października 2007, 07:52

zanim kogos upomnisz - podpisz się ;-) anonimowo każdy jest mocny.

jako moderator tego forum wielokrotnie zezwolilem na dużo "cięższe" wulgaryzmy niż ten, użyty przeze mnie. (twoim zdaniem, bo moim to nie jest wulgaryzm). dlatego nie widzę potrzeby tłumaczenia się czy coś z powodu użytego przeze mnie wyrazu.

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 11 października 2007, 22:56

więc tak:
Piotrek Z., Darek Z., - proszę uzupełnić braki w dokumentach :lol: - konkretnie - podeslijcie mi serie i numer dokumentu...

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 13 października 2007, 08:58

WYPEŁNIAĆ TE FORMULARZE I JE PRZYNOSIĆ :!: Tylko osoby, które takowy formularz dostarczyły wejdą do "piekiełka" na mecz z Jelenią Górą :!:

ps. - sektorem KK na ten sezon nie będzie miejsce za koszem, tylko 'trójkąt' D. jak dawniej ;-)


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości