Przed sezonem 2008/2009

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Awatar użytkownika
sebzinho
Młodzik
Posty: 898
Rejestracja: 10 marca 2007, 19:34
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: sebzinho » 14 maja 2008, 14:45

bartas pisze:
sebzinho pisze:mi się marzy Małaszewska w Orzełku :P


mowisz - masz :D

zreszta... to nie byly marzenia..

hehe... może zacznę dalej marzyć :?: 8) 8)
Orła nazwę zhańbiliście, jakieś gówno wybraliśCCCie!
Nigdy nie zginie, Nasz Orzeł nigdy nie zginie!

Awatar użytkownika
Gregor
Amator
Posty: 138
Rejestracja: 02 lutego 2008, 12:43
Kontaktowanie:

Postautor: Gregor » 14 maja 2008, 14:53

Co do Małaszewskiej to pożyjemy zobaczymy jak to bedzie sie jej układać w Orzełku ;]
Moim marzeniem jest Małgorzata Dydek, ale to bardzo bardzo ale to bardzo malo mozliwe ;[

A do panów z Leszna
PROSZE WAS PISZCIE ORZEŁ A NIE CCC :evil:

Awatar użytkownika
czuken
Młodzik
Posty: 523
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 21:08
Lokalizacja: Leszno

Postautor: czuken » 14 maja 2008, 16:19

To teraz wszyscy legna do Polkowic, bo trenerem zostal Koziorowicz. Polsce nie pojdzie na ME, Koziorowicz wypad ze stanowiska selekcjonera i dla 1/3 tak skonczy sie gra w repie :roll:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom a później pokona doświadczeniem

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 14 maja 2008, 17:47

czuken pisze:To teraz wszyscy legna do Polkowic, bo trenerem zostal Koziorowicz. Polsce nie pojdzie na ME, Koziorowicz wypad ze stanowiska selekcjonera i dla 1/3 tak skonczy sie gra w repie :roll:
Życie... 8)
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 14 maja 2008, 18:49

sebzinho pisze:
bartas pisze:
sebzinho pisze:mi się marzy Małaszewska w Orzełku :P


mowisz - masz :D

zreszta... to nie byly marzenia..

hehe... może zacznę dalej marzyć :?: 8) 8)


to teraz może, hmm... Bibrzycka :P

Awatar użytkownika
fearless
Kadet
Posty: 1096
Rejestracja: 18 października 2005, 12:29
Lokalizacja: Kraków

Postautor: fearless » 14 maja 2008, 20:24

Mam podobny pogląd co do pozycji Małaszewskiej w Polkowicach. Mam wrażenie, że pierwszą rozgrywającą ma być Agata, jeśli zdrowie pozwoli, tak pewnie będzie. Zresztą ciekawe jak Natalia by się spisywała na dwójce, kiedy nie klepie, ale rzuca z czystych pozycji...

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 14 maja 2008, 20:56

Dokładnie tak, jak mówi fearless. U nas na jedynce już mamy Agatę, która moim zdaniem jest o klasę lepsza od Małaszewskiej, więc jej pozycja w pierwszej piątce jak na razie (nie wiadomo kogo jeszcze zatrudnią działacze, ale myślę, że czas najwyższy skupić się na pozycjach podkoszowych) nie podlega dyskusji. Do tego dochodzi także Ania Pietrzak, która wróci do gry. Natalia jest więc trzecią koszykarką, która na zmianę z Anią powinna zmieniać Agatę - moim zdaniem. Albo ewentualnie, jak mówi fearless, przekwalifikować ją na pozycję nr 2. Tam mam nadzieję będzie grała Siwa (bez konieczności wchodzenia na jedynkę) i na zmianę z Małą jak najbardziej może być. Do tego dochodzą też Paździoch i Bednarczyk. Więc na niskich pozycjach jest stosunkowo w porządku. Czekam zatem na kolejne wieści o nowych kontraktach i zobaczymy ;-)

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 14 maja 2008, 20:59

Teraz zobaczymy ile Małaszewska jest warta, ja się ciesze, że do nas przyszła, bo jest waleczna... Teraz mieliśmy drużynę bez charakteru z takimi,a zawodniczkami jak Małaszewska jest szansa to zmienić :wink:
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: Kuba » 14 maja 2008, 21:00

dla mnie i tak największym walczakiem na polskich parkietach była jest i będzie Rodowita :)

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 14 maja 2008, 21:03

Kuba pisze:dla mnie i tak największym walczakiem na polskich parkietach była jest i będzie Rodowita :)


wielu jej za to nienawidzi :twisted: ale my ja za to uwielbiamy :D

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 14 maja 2008, 21:05

Natalia jest zbyt ambitną zawodniczką, żeby pozwoliła sobie na grzanie ławy. To typowa jedynka, więc żadne przekwalifikowanie nie wchodzi w grę. Tak samo zresztą jak rywalizacją z Anią Pietrzak o miano zmienniczki Agaty Gajdy. Co najwyżej rywalizacja z Agatą Gajdą o miejsce w pierwszej piątce na pozycji rozgrywającej. Sorry ale zapominacie chyba, że Natalia jest jedną z najlepszych w lidze pod względem asyst, przechwytów i zdobyczy punktowych. Zawodniczką, którą wybrali trenerzy na Mecz Gwiazd. Do czegoś to zobowiązuje. Znając jej upór i ambicję wcale nie stoi na straconej pozycji. No chyba, że ktoś kogoś tu będzie faworyzował...
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 14 maja 2008, 21:07

patrese pisze:Natalia jest zbyt ambitną zawodniczką, żeby pozwoliła sobie na grzanie ławy. To typowa jedynka, więc żadne przekwalifikowanie nie wchodzi w grę. Tak samo zresztą jak rywalizacją z Anią Pietrzak o miano zmienniczki Agaty Gajdy. Co najwyżej rywalizacja z Agatą Gajdą o miejsce w pierwszej piątce na pozycji rozgrywającej. Sorry ale zapominacie chyba, że Natalia jest jedną z najlepszych w lidze pod względem asyst, przechwytów i zdobyczy punktowych. Zawodniczką, którą wybrali trenerzy na Mecz Gwiazd. Do czegoś to zobowiązuje. Znając jej upór i ambicję wcale nie stoi na straconej pozycji. No chyba, że ktoś kogoś tu będzie faworyzował...


Tak jak Ty to robisz od jakiegos czasu :wink: :wink:
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: patrese » 14 maja 2008, 21:09

wlodi9 pisze:Tak jak Ty to robisz od jakiegos czasu :wink: :wink:


Ale ja nie jestem trenerem... :wink:
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ

Obrazek

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Postautor: Mały » 14 maja 2008, 21:09

Tym lepiej dla nas i dla poziomu druzyny ... zdrowa rywalizacja sie przyda ... kazda zawodniczka bedzie chciala pokazac sie z jak najlepszej strony i pokazac, ze to ona jest tym numerem jeden ... z wyjsciowej pozycji na dzis przed liga jest to Gajda ... ale w trakcie sezonu wszystko sie moze zdarzyc ;)

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 14 maja 2008, 21:13

patrese pisze: Natalia jest jedną z najlepszych w lidze pod względem asyst, przechwytów i zdobyczy punktowych. Zawodniczką, którą wybrali trenerzy na Mecz Gwiazd. Do czegoś to zobowiązuje.


a ja po raz kolejny wnosze o dodanie (domyślnie) do listy zasług indywidualnych dzielenia przez współczynnik poziomu drużyny w której się grało - w 99.99% się to potwierdza, co oczywiście nic nie zmienia w tym, że mam nadzieję że karciano/rzemieśnicza zmieści się w tym 0,01 :wink:


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości