Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

zniesmaczony

Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!

Postautor: zniesmaczony » 08 lutego 2009, 02:30

Witam. Byłem dzisiaj podczas meczu CCC świadkiem czegoś dla mnie nie do ogarnięcia. Przeżyłem niestety bardzo wielki szok. Ale do rzeczy: chodzi mi o zachowanie "klubu kibica".

Wasze zachowanie podczas meczu w stosunku do innych kibiców jest karygodne. Jak można gwizdać na ludzi, którzy kibicują tej samej drużynie co Wy?! Bo krzyczą CCC?! I co w tym złego?! Czy to, że drużyna ta nosi nazwę CCC, to jest jakieś obraźliwe?! Gdyby nie ten sponsor, to dziewczyny zapewne mógłby by marzyć o grze w ekstraklasie. Gdyby dziewczyny nie grały w ekstraklasie, to Was by zapewne nie było na meczu już wtedy. Tak strasznie krzyczycie "Orzeł"... przy Waszej średniej wieku, to jak drużyna seniorska dziewczyn występowała pod nazwą "Orzeł", to Wy patelnie po podwórku ciągaliście! Chyba za dużo oglądaliście się "Kolejorza" w TV. Rozumiem, mieć szacunek do oryginalnej nazwy, jak najbardziej! Ale okazywać brak szacunku dla kibiców, którzy dopingują skandując CCC... karygodne! Uwierzcie, że wcale przez gwizdy dziewczynom nie pomagacie! W sumie to cały mecz siedzicie cicho i czekacie tylko, żeby sobie pogwizdać!

A teraz pokażę coś, co już kompletnie dolało oliwy do ognia!
Proszę zobaczyć:

Obrazek

"Kibice", którzy zostawiają po sobie taki śmietnik po meczu?! WSTYD!!

Reasumując:

Nie jesteście żadnym klubem kibica! Jesteście bandą wyrostków, którzy nie mają szacunku do kibiców Waszej "ukochanej" drużyny. Jesteście bandą brudasów, którzy nie potrafią uszanować hali swojej "ukochanej" drużyny.

Ja na miejscu prezesa CCC Polkowice zabroniłbym Wam wstępu na halę! Bo od kiedy się pojawiliście, to zaczynacie wprowadzać bardzo niemiłą atmosferę na trybunie. A uwierzcie, że dla p. Korsaka z pewnością ważniejsze będzie te kilkaset kibiców razem dopingujących CCC niż banda gówniarzy, która psuje atmosferę!

nzlg Orange Boyyy

Postautor: nzlg Orange Boyyy » 08 lutego 2009, 10:14

Ten syf na hali jest skutkiem bałaganu pikników... właśnie tak śmiecą pikniki... PIKNIKI SŁONECZNIKI... a Ty jesteś zwykłym piknikiem ktory szuka igły w snopie sianka... O proszę zakazy halowe Ci się marzą...? To powiedz mi dlaczego nie podszedłeś do tych kibiców i mu tego nie powiedziałeś...? no slucham?

Gość

Postautor: Gość » 08 lutego 2009, 10:55

zgadzam sie ze zniesmaczonym. wczorajsze zachowanie pseudokibicow z polkowic bylo zenujace. nie dopingujecie sami, to nie wpier... sie w doping innych. chyba, ze zle zyczycie wlasnej druzynie, to w takim wypadku po prostu wielki zal...

lysy

Postautor: lysy » 08 lutego 2009, 11:10

Anonymous pisze:zgadzam sie ze zniesmaczonym. wczorajsze zachowanie pseudokibicow z polkowic bylo zenujace. nie dopingujecie sami, to nie wpier... sie w doping innych. chyba, ze zle zyczycie wlasnej druzynie, to w takim wypadku po prostu wielki zal...
:lol: :lol: :lol:

nzlg Orange Boyyy

Postautor: nzlg Orange Boyyy » 08 lutego 2009, 11:25

Ja zauważyłem na meczu że ze strony zorganzowanej grupy kibicow z Polkowic dopingu nie było... Tylko pare osob spiewało piosenki o swoim klubie a nie o sponsorze CCC... a że nie podobało im sie to że pikniki krzycza CCC to sobie pogwizdali...Ja w tym nic złego nie widze...

A Ty łysy taki kozak na forum to mogłeś podjechac do tych osob co gwizdali... a nie na forum sie napinasz... co Ty wogle piszesz o jakis pseudokibicach.... wez sie opanuj pikniczku!

KKobi8
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 03 marca 2007, 11:01
Lokalizacja: MiAsTO OrŁóW...PoLkoWiCe

Postautor: KKobi8 » 08 lutego 2009, 13:32

Anonymous pisze:zgadzam sie ze zniesmaczonym. wczorajsze zachowanie pseudokibicow z polkowic bylo zenujace. nie dopingujecie sami, to nie wpier... sie w doping innych. chyba, ze zle zyczycie wlasnej druzynie, to w takim wypadku po prostu wielki zal...


doping? :? jak wy nawet nie potraficie na osobistych rozruszac publiki zeby zaczeli klaskac.. daj se siana facet
Tylko Ty, w moim sercu ty, jeden jedyny niepokonany Orzeł kochany !!!

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 08 lutego 2009, 14:11

Chciałem coś napisać ale to jest zbędne... Temat Roku i niech inne kluby przeczytają dlaczego KK w Polkowciach się rozpada... Polkowice kochają się w piknikach i są nimi od urodzenia i do śmierci. Tutaj sporadyczne osoby kilka razy były na meczach z prawdziwego zdarzenia i nigdy nie poczuły atmosfery. Nigdy to się nie zmieni, a to jest najlepszym podsumowaniem
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
hool's
Amator
Posty: 143
Rejestracja: 05 lutego 2007, 22:30
Lokalizacja: Polkowice

Re: Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!!!

Postautor: hool's » 08 lutego 2009, 14:11

zniesmaczony pisze:Ja na miejscu prezesa CCC Polkowice zabroniłbym Wam wstępu na halę! Bo od kiedy się pojawiliście, to zaczynacie wprowadzać bardzo niemiłą atmosferę na trybunie. A uwierzcie, że dla p. Korsaka z pewnością ważniejsze będzie te kilkaset kibiców razem dopingujących CCC niż banda gówniarzy, która psuje atmosferę!


to moze sam pojdziesz to pana prezesa i powiesz kto sie zle zachowuje na meczu... mogles zdjecia zrobic tym chlopakom i przed wejsciem na hale powiesic kto jest zly i nie dobry :roll:

jestes takim wielkim kibicem ccc a czemu nigdy nie pojedziesz gdzies na wyjazd i tam nie bedziesz wspieral swoja ukochana druzyne okrzykami ccc? tylko w Polkowicach na hali umiecie klaska w rytm ccc i cieszyc sie z kazdego zdobytego punktu? lepiej chyba jak 40 osob krzyknie ORZEŁ niz jak 3 wąsy ccc...

dawniej jak byl aktywny klub kibica nikomu nic nie przeszkadzalo nawet popieralo nas wiekszosc starszych kibicow ale od nowego sezonu ciagle jakies ale :roll: co za zgredy :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 08 lutego 2009, 14:19

Chciałem napisać aby "go" nie obrażać, jednak chamstwem na chamstwo.. Pseudokibice :D lol proszę sobie przypomnieć spotkania, gdzie odpalaliśmy wulkany i wszystkim szczęka opadała, lub doping był prowadzony, że trener rywalek nie mógł porozumieć się z drużyną. Zresztą obrazki na koniec meczu zawsze pokazują których z kibiców wyróżniają koszykarki, pseudokibiców, chuliganów, brudasów, któzy wspierają zespół (radość z kibicami itp) czy pikników, którym poprzez podanie ręki dziękują za samo przyjście, jak do opery
Obrazek



Obrazek

Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 08 lutego 2009, 20:45

Bodzio pisze: Polkowice kochają się w piknikach i są nimi od urodzenia i do śmierci. Tutaj sporadyczne osoby kilka razy były na meczach z prawdziwego zdarzenia i nigdy nie poczuły atmosfery. Nigdy to się nie zmieni, a to jest najlepszym podsumowaniem


:lol: :lol: :lol:

rzecz oczywista, że każdy prezes woli mieć na hali 800 pikników x bilet po 6 zł (przykładowo) i sytuację pod kontrolą, niż 400 pikników i 50 "ultrasow", którzy zwykle nie dosc, ze domagają się darmowych wejsciowek, bębnów, przywilejów, itp, to na dodatek nigdy nie wiadomo, co im może strzelić do głowy i jaki przypał zrobią własnemu klubowi...

nzlg Orange Boyyy

Postautor: nzlg Orange Boyyy » 08 lutego 2009, 21:25

Anonymous pisze:
Bodzio pisze: Polkowice kochają się w piknikach i są nimi od urodzenia i do śmierci. Tutaj sporadyczne osoby kilka razy były na meczach z prawdziwego zdarzenia i nigdy nie poczuły atmosfery. Nigdy to się nie zmieni, a to jest najlepszym podsumowaniem


:lol: :lol: :lol:

rzecz oczywista, że każdy prezes woli mieć na hali 800 pikników x bilet po 6 zł (przykładowo) i sytuację pod kontrolą, niż 400 pikników i 50 "ultrasow", którzy zwykle nie dosc, ze domagają się darmowych wejsciowek, bębnów, przywilejów, itp, to na dodatek nigdy nie wiadomo, co im może strzelić do głowy i jaki przypał zrobią własnemu klubowi...


A kto tu mówi... o darmowych wejsciach i przywilejach... Od dluzszego czasu z tego co mi wiadomo chłopaki działaja sami... i za to wielki gratulacje...i szacun...
A swoja droga jesli chodzi o Pana K. to moze i on woli 800 piknikow ktorzy krzykna CCC aby tylko wiecej miec z tego PLN... ale do niedawna jeszcze lubial tych mlodych jak i aktywnych chlopcow ktorzy byli na kazdym meczu dawali z siebie wszystko... zdzierali gradla... itp... ktorzy jezdzili za swoja druzyna tylko tam gdzie to bylo mozliwe... a teraz prosze role sie odrocily... a tak naprawde to zaczelo sie od Pana K wszystko...

TYLKO ORZEŁ MKS HEJ HEJ!!!

hala

Postautor: hala » 08 lutego 2009, 21:37

jakos ja ostatnio zauwazyem ze na hale przychodzi coraz mniej tych PIKNICZKÓW napewnio nie przychodzi 800;| max 500 nie wiecej!! wiec nie pier.. , a co do piknikow przychodza tylko wtedy gdy sa wyniki;/ tacy z was fani ;/ zawsze tak bylo w Polkowicach. Bodzio ma racje! czy to na Górniku czy na Orzełku tylko potraficie klaskac a jak nie idze narzekacie wyzywacie itd. :? A pilkarze czy koszykarki sa tylko ludzmi kazdy moze miec gorszy dzien czy cos w tym stylu;/ moim zdaniem lepiej jest jak sie cos dzieje a wy nie potraficie uszanowac tego ze ktos sie stara cos zorganizowac tylko potraficie krytyowac;/:| a kogo wolą koszykarki piknikow? czy kibiców? ktorzy staraja sie prowadzic doping hmm...?? najlepij zapytac ich samych;D tylko ze to kibice staraja sie jezdzic na kazdy wyjazd i dopingiem wspierac dziewczyny:) po kazdym meczu dziekujemy sobie na wzajem One nam za doping, My im za walke na parkiecie i oczywiscie za zwyciestwo 8) to ze nie prowadzimy dopingu na wlasnej hali i ze jest takie zachowanie , a nie inne to tylko i wylacznie zasluga Pana Prezesa :lol: :? a TY zapewne jestes jakims jego pionasem skoro piszesz tutaj takie rzeczy i czepiasz sie o takie bzdury bo normalny kibic by takiego czegos nie napisal 8) :lol: :D

Awatar użytkownika
Bodzio
Żak
Posty: 389
Rejestracja: 20 kwietnia 2006, 22:15
Lokalizacja: Polkowice
Kontaktowanie:

Postautor: Bodzio » 08 lutego 2009, 22:35

Podsumowaniem może być jeszcze jedna moja myśl: Ile pieniędzy ze swojej wypłaty wydałeś aby wspierać Orzełka? 10zł za bilet? czyli ze 150zł w trakcie sezonu? Przez pół roku nawet przy najniższej krajowej to niewielki procent... My, bez pracy, młodzież ucząca się, to te 10 zł już ma inne znaczenie, a 10 zł to jeden mecz, kwota na wyjazdy, oprawy itd, może przewyższać tą najniższą krajową i nie prosimy o laury, nie chcemy medali, nie chcemy szacunku, chcemy spokoju bo wiemy, że nikt z zewnątrz nie pomoże
Obrazek



Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 08 lutego 2009, 22:40

mam pytanie od czego się zaczeło :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 08 lutego 2009, 22:59

Bodzio pisze:nie prosimy o laury, nie chcemy medali, nie chcemy szacunku, chcemy spokoju bo wiemy, że nikt z zewnątrz nie pomoże


To jest mistrzowsko powiedziane !!!!!!!!




Siero pisze:mam pytanie od czego się zaczeło


Niby od meczu z Lesznem, ale wg mnie od tego, że nie chcieliśmy śpiewac CCC o co nas proszono i wtedy kibice, których chciał pan K. stali się niechciani :)


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości