Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Moderatorzy: Kuba, ginda, brzydki

Semper fidelis
Nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 października 2009, 20:17

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Semper fidelis » 02 grudnia 2009, 12:43

Dziś Orzełek gra FIBA Cup, a na mieście żadnych plakwtów a nic POPROSTU CISZA! nawet na plkk żadnej ŻENADA!

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: ginda » 02 grudnia 2009, 16:03

Semper fidelis pisze:Dziś Orzełek gra FIBA Cup, a na mieście żadnych plakwtów a nic POPROSTU CISZA! nawet na plkk żadnej ŻENADA!
ja widizałem sporo plakatów

Koniec roku to okazja to podsumowania sportowych osiągnięć polkowiczan. Najlepsi sportowcy, którzy dumnie reprezentowali w ubiegłym roku Gminę Polkowice otrzymali wczoraj z rąk burmistrza nagrody pieniężne. Na lokalne "oskary" zarezerwowano w budżecie gminy 320 tys. zł. W tym roku otrzymało je około siedemdziesiąt osób. Wśród nich znaleźli się m.in. piłkarze Górnika Polkowice oraz zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego (dawnego Orła)...

Ponadto nagrodzeni zostali również piłkarze TPH Polkowice, Klubu Podnoszenia Ciężarów Górnik Polkowice, Międzyszkolnego Klubu Sportowego Płetval Polkowice oraz zawodnicy Polkowickiego Stowarzyszenia Sportu i Aktywnej Rehabilitacji Skorpion Polkowice.

Wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe poprzedzone było oficjalnym przekazaniem stypendiów artystycznych uczniom gminy Polkowice. W tym roku otrzyma je sześć osób, a ich wysokość waha się od 100 do 350 zł miesięcznie. Stypendia wypłacane będą przez kolejne 10 miesięcy.
http://www.polkowice.com.pl

i co ludziom trzeba pisać "dawnego Orła" bo jakiś MKS nic nikomu w mieście nie mówi, nie mogę z tych zawistnych ludzi, co myśleli, że zmiana nazwy coś zmieni... BYŁ BĘDZIE JEST ORZEŁ MKS
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: ginda » 16 grudnia 2009, 14:56

Ja mam jeszcze pytanie, czemu nie ma choćby terminarzu meczy grup młodzieżowych i podawanych wyników??
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Mały » 16 grudnia 2009, 15:59

ginda pisze:Ja mam jeszcze pytanie, czemu nie ma choćby terminarzu meczy grup młodzieżowych i podawanych wyników??


Albowiem: "Witamy w serwisie internetowym zespołu CCC Polkowice", a dalej: "Oficjalna strona zespołu koszykarek" ...

Więc nie jest to strona klubu lecz jednego zespołu... A drużyny młodzieżowe... Dla klubu pewnie są bo są... Były sukcesy to prezes chwalił się tym wszem i wobec... Jakiś czas sukcesów nie ma to władze zapomniały o młodzieży...

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: ginda » 16 grudnia 2009, 16:06

Więc nie jest to strona klubu lecz jednego zespołu... A drużyny młodzieżowe... Dla klubu pewnie są bo są... Były sukcesy to prezes chwalił się tym wszem i wobec... Jakiś czas sukcesów nie ma to władze zapomniały o młodzieży...

Wiedziałem, że ktoś to poruszy;) Ja tam wole bez sukcesów, ale żeby klub się kogoś dochował na poziomie.
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Kuba » 16 grudnia 2009, 17:57

kiedyś to były relacje, fotorelacje z meczow juniorek np :lol: 8)

a poważnie - mówie Wam, że jednoosobowe prowadzenie strony to jedna wielka masakra. a dodając do tego inne rzeczy, którymi Konrad KAptur się zajmuje - wcale się nie dziwię, że wygląda to tak, a nie inaczej.

pozdro!

Awatar użytkownika
Mały
Młodzik
Posty: 590
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 13:02
Lokalizacja: P-CE Miastem Orła
Kontaktowanie:

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Mały » 16 grudnia 2009, 18:58

Tak, ale gdyby dostał polecenie odgórne z klubu żeby się tym zająć to pewnie by się tym zajął... Nie ważne czy sam, czy z pomocą jakiś pośredników... Ale informacje na stronie by były... Tak samo klub mógłby przecież zatrudnić drugą osobę do ogarniania młodzieży... Więc akurat winy K. Kaptura w tym nie widzę... Po prostu zapewne robi na stronie to co ma robić i nie wykracza po za swoje kompetencje... No chyba, że młode koszykarki osiągną jakiś sukces to wtedy ukaże się zapewne obszerny i wyczerpujący wywiad z K. Korsakiem na ten temat... Ale wiadomo gdy jest sukces jego ojców jest wiele... Ale gdy go nie ma to cisza jak makiem zasiał...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: hermes46 » 16 stycznia 2010, 08:57

Panowie i tak macie rwelacyjna stone. Wy wiecie co jest grane w Waszym klubie. Ja zagladam jako obcy i szybko moge znaleść to co potrzebuje.
O młodzieży pisały lub pisza AZS Grozów, AZS Poznań, Lotos Gdynia i Wisła Kraków u reszty cisza. Popatrzcie na strone katarzynek, dowiecie sieze nadal gra Q, Shena Moore :mrgreen: :mrgreen:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Kuba
Oldboy
Posty: 5443
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 18:42
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: Kuba » 16 stycznia 2010, 10:28

hermes46 pisze:Panowie i tak macie rwelacyjna stone. Wy wiecie co jest grane w Waszym klubie. Ja zagladam jako obcy i szybko moge znaleść to co potrzebuje.


no właśnie widzisz - tu trafiłeś w sedno. z 2/3 Twojej wypowiedzi zgodzić się nie mogę ;-)

mikolajdrew
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2012, 17:10
Lokalizacja: Toruń

Re: Co cię drażni i nie podoba w polkowickim klubie??

Postautor: mikolajdrew » 10 listopada 2012, 10:02

Ja osobiście nic nie mam do naszej strony :) w porównaniu z innymi klubami i ich strony, nasza to ścisła czołówka :P
pozdrawiam


Wróć do „MKS Orzeł Polkowice”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości