BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

Awatar użytkownika
BARTOLINO
Administrator
Posty: 4905
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: BARTOLINO » 09 stycznia 2017, 23:53

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

Awatar użytkownika
golew
Młodzik
Posty: 874
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: golew » 10 stycznia 2017, 13:51

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków // Gdynia 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin // Wrocław 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce // Toruń +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec // Sosnowiec 11-15
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. // Gorzów 16-20
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin // Lublin +20

reaktywacja
Kadet
Posty: 1670
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: reaktywacja » 10 stycznia 2017, 18:59

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Zagłębie 1-5)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

paulo2907
Senior
Posty: 3449
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: paulo2907 » 10 stycznia 2017, 22:16

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 11-15)
Wywiad z Dariuszem Maciejewskim: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... szosc.html

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 219
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 10 stycznia 2017, 22:35

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7267
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: ann » 10 stycznia 2017, 23:59

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 10164
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: Greebo » 12 stycznia 2017, 09:54

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Japa
Młodzik
Posty: 740
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: Japa » 12 stycznia 2017, 20:27

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 11-15)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 11-15)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 11-15)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2054
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: bart_81 » 13 stycznia 2017, 07:15

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 16-20)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3356
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: przemoe » 13 stycznia 2017, 07:29

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków / Basket 1-5
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz / Artego +20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin / Ślęza 11-15
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce / Energa +20
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Widzew 6-10
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 1-5
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin / AZS 11-15
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

ChrisLbn
Nowy na forum
Posty: 91
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: ChrisLbn » 13 stycznia 2017, 07:36

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa 16-20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)
Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 1-5)
Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (AZS 11-15)

Awatar użytkownika
markylipek
Młodzik
Posty: 861
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: markylipek » 13 stycznia 2017, 10:20

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Basket 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 6-10)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)

Fanatyk
Żak
Posty: 202
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: Fanatyk » 14 stycznia 2017, 02:26

Sobota 14.01
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Kack Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Cosinus Widzew Łódź - JAS-FVG Zagłębie Sosnowiec (Widzew 6-10)

Niedziela 15.01
19:00 CCC Polkowice - IvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)

Wtorek 17.01
19:30 PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (Lublin 16-20)

Awatar użytkownika
BARTOLINO
Administrator
Posty: 4905
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: BARTOLINO » 14 stycznia 2017, 11:49

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Ślęza 11-15)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Energa +20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (CCC 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 589
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK - 15 kolejka oraz mecz zaległy (14-17.01.2017)

Postautor: justi » 14 stycznia 2017, 12:04

Sobota, 14.01.2017
15:00 Basket 90 Gdynia - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-UMCS Lublin (Wrocław +20)
18:00 Energa Toruń - MKK Siedlce (Toruń 16-20)
18:00 Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 16-20)
Niedziela, 15.01.2017
19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Polkowice 6-10)
Wtorek, 17.01.2017
19:30 MKK Siedlce - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość