BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5768
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: BARTOLINO » 06 listopada 2018, 11:30

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

paulo2907
Senior
Posty: 3805
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: paulo2907 » 06 listopada 2018, 23:47

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Koszykarki Wisły przed nowym sezonem: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... aniom.html

timmy
Amator
Posty: 183
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: timmy » 07 listopada 2018, 07:09

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 1-5)

Kosz-ykarz
Żak
Posty: 471
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: Kosz-ykarz » 07 listopada 2018, 08:47

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2460
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: bart_81 » 08 listopada 2018, 09:33

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)

reaktywacja
Kadet
Posty: 1939
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: reaktywacja » 08 listopada 2018, 14:57

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

MARAS
Oldboy
Posty: 5591
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: MARAS » 08 listopada 2018, 17:03

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 11-15)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Gdańsk 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 1-5)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz +20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Japa
Kadet
Posty: 1005
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: Japa » 08 listopada 2018, 19:57

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów 6-10)

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4010
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: Ałgaja » 08 listopada 2018, 20:34

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1206
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: zancia_a » 08 listopada 2018, 20:55

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Toruń 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3645
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: przemoe » 09 listopada 2018, 07:22

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń / Energa 6-10
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź / Politechnika 6-10
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice / Basket 6-10
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz / Artego 16-20
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków / AZS 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11200
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: Greebo » 09 listopada 2018, 08:24

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 6-10)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Widzew 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Gorzów +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 446
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 09 listopada 2018, 11:38

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 6+10)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: ann » 09 listopada 2018, 18:10

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Energa 11-15)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 6-10)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisla 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 621
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK 2018/19 - 7 kolejka (10-11.11.2018)

Postautor: ChrisLbn » 09 listopada 2018, 19:13

Sobota, 10.11.2018
15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
15:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS UMCS 1-5)
15:10 Politechnika Gdańska - Widzew Łódź (Politechnika 1-5)
17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 11.11.2018
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - Wisła Kraków (AZS-AJP 6-10)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość