BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5801
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: BARTOLINO » 03 grudnia 2018, 18:32

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

timmy
Amator
Posty: 194
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: timmy » 03 grudnia 2018, 18:44

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 458
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: koszykówka_kobiet » 04 grudnia 2018, 08:39

8:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 11-15)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Kosz-ykarz
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: Kosz-ykarz » 04 grudnia 2018, 18:02

Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce Poznań 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2476
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: bart_81 » 04 grudnia 2018, 19:52

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)

paulo2907
Senior
Posty: 3822
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: paulo2907 » 04 grudnia 2018, 23:38

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 16-20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

Fanatyk
Żak
Posty: 226
Rejestracja: 13 lipca 2009, 16:23

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: Fanatyk » 05 grudnia 2018, 15:51

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS +20)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7793
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: ann » 05 grudnia 2018, 18:19

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 1-5)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

OjTam
Żak
Posty: 407
Rejestracja: 11 grudnia 2011, 14:37

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: OjTam » 05 grudnia 2018, 20:27

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4022
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: Ałgaja » 06 grudnia 2018, 12:45

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Widzew 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

reaktywacja
Kadet
Posty: 1950
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: reaktywacja » 06 grudnia 2018, 16:18

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia 16-20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 1-5)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1219
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: zancia_a » 06 grudnia 2018, 17:58

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (AZS 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

Japa
Kadet
Posty: 1016
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: Japa » 06 grudnia 2018, 19:41

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (Poznań 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 11-15)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Gdynia +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Wisła 1-5)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3657
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: przemoe » 07 grudnia 2018, 07:23

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa +20
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce / Siedlce 6-10
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / CCC 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia / Basket 16-20
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza +20
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków / Artego 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

ChrisLbn
Młodzik
Posty: 636
Rejestracja: 19 września 2016, 08:55

Re: BLK 2018/19 - 10 kolejka (8-9.12.2018)

Postautor: ChrisLbn » 07 grudnia 2018, 08:57

Sobota, 8.12.2018
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
18:00 AZS Poznań - MKK Siedlce (MKK 6-10)
Niedziela, 9.12.2018
15:10 CCC Polkowice - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (CCC 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - Arka Gdynia (Arka +20)
18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Artego 6-10)
Nadziei uczą, ci co na stos, umieli rzucić swój życia los...


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości