BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5894
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: BARTOLINO » 10 marca 2019, 21:24

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Kosz-ykarz
Młodzik
Posty: 572
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: Kosz-ykarz » 11 marca 2019, 10:37

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź / Sleza 16-20
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań / Poznań 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa +20
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska / Arka +20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Wisla 11-15
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice / Polkowice 1-5
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce / Wisla +20
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / CCC 6-10

timmy
Żak
Posty: 238
Rejestracja: 19 listopada 2016, 14:41
Lokalizacja: Toruń

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: timmy » 11 marca 2019, 15:11

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 11-15)

paulo2907
Senior
Posty: 3881
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: paulo2907 » 12 marca 2019, 22:11

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Kilka słów o zmianie trenera koszykarek Wisły: https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... k.html?m=0

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2521
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: bart_81 » 13 marca 2019, 07:25

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 1-5)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 11-15)

reaktywacja
Kadet
Posty: 1990
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: Koszykarska stolica Polski

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: reaktywacja » 13 marca 2019, 23:57

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Gdynia 16-20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 16-20)
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Japa
Kadet
Posty: 1054
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: Japa » 14 marca 2019, 05:18

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Gdynia +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 16-20)

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3703
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: przemoe » 14 marca 2019, 09:33

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź / Ślęza +20
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań / AZS 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń / Energa +20
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska / Basket +20
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Wisła 11-15
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice / CCC 6-10
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce / Wisła +20
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / CCC 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4088
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: Ałgaja » 14 marca 2019, 11:56

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Gdynia +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 16-20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 494
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: koszykówka_kobiet » 14 marca 2019, 20:41

15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (CCC 11-15)

Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)

Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11396
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: Greebo » 15 marca 2019, 12:44

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznan 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Torun +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka 11-15)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (Gorzów 1-5)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 973
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: justi » 15 marca 2019, 14:49

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Wrocław 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Gdynia +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1033
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: golew » 15 marca 2019, 19:14

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź // Wrocław +20
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań // Siedlce 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń // Toruń +20
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska // Gdynia 11-15
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz // Wisła 6-10
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice // Polkowice 6-10
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce // Wisła +20
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice // Polkowice 11-15

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7881
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: ann » 16 marca 2019, 07:30

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Sleza 16-20)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (Poznań 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Energa +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Gdynia +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisla 11-15)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (Polkowice 11-15)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce ( Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1259
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2018/19 - 23 kolejka oraz mecz zaległy i mecz awansem (16-20.03.2019)

Postautor: zancia_a » 16 marca 2019, 08:23

Sobota, 16.03.2019
15:10 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 11-15)
16:00 MKK Siedlce - AZS Poznań (AZS 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń (Toruń +20)
17:00 Arka Gdynia - Politechnika Gdańska (Arka +20)
18:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 6-10)
18:00 AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice (AZS 1-5)
Wtorek, 19.03.2019 - mecz zaległy z 18 kolejki
18:00 Wisła Kraków - MKK Siedlce (Wisła +20)
Środa, 20.03.2019 - mecz awansem z 25 kolejki
18:30 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 11-15)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości