BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6160
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: BARTOLINO » 09 października 2019, 17:29

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Kosz-ykarz
Młodzik
Posty: 777
Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: Kosz-ykarz » 09 października 2019, 18:49

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź / Widzew 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Sleza +20
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice / Arka 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Lublin 1-5
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń / Politechnika +20

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: ajaja » 09 października 2019, 22:22

Sobota, 12.10.2019
Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego +20

Niedziela, 13.10.2019
AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź // Widzew 11-15
1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Ślęza 11-15
Arka Gdynia - CCC Polkowice // Arka 1-5
AZS-UMCS Lublin - AZS Gorzów // Lublin 11-15
Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń // Politechnika 6-10

piter
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: 01 sierpnia 2019, 19:11

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: piter » 10 października 2019, 18:20

Sobota, 12.10.2019
Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz - Artego +20

Niedziela, 13.10.2019
AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź - Widzew 11-15
1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań - Ślęza 6-10
Arka Gdynia - CCC Polkowice - Arka 6-10
AZS-UMCS Lublin - AZS Gorzów - Gorzow 6-10
Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń - Politechnika 11-15

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Posty: 2684
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: bart_81 » 11 października 2019, 06:18

Sobota, 12.10.2019
Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego +20

Niedziela, 13.10.2019
AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź // Widzew 6-10
1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Ślęza 16-20
Arka Gdynia - CCC Polkowice // Arka 6-10
AZS-UMCS Lublin - AZS Gorzów // Gorzów 6-10
Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń // Politechnika +20

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Posty: 3875
Rejestracja: 22 listopada 2007, 20:18
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: przemoe » 11 października 2019, 06:20

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź / Widzew 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza 16-20
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice / Basket 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzów 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń / Politechnika 6-10
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4304
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: Ałgaja » 11 października 2019, 08:43

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz / Artego +20
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź / Widzew 11-15
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań / Ślęza 16-20
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice / CCC 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski / Gorzów 6-10
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń / Politechnika 11-15
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
zancia_a
Kadet
Posty: 1312
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 22:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski!

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: zancia_a » 11 października 2019, 09:02

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego +20)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (Gorzów 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 16-20)
Kozak w necie - pizda w świecie!
Obrazek

gns92
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: 10 czerwca 2019, 11:44
Lokalizacja: DE

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: gns92 » 11 października 2019, 09:12

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz - (Artego 16-20)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź - (Widzew 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań - (Ślęza 16-20)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice - (Arka 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski - (Lublin 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń - (Politechnika 16-20)

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1076
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: golew » 11 października 2019, 09:53

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz // Bydgoszcz 16-20
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź // Gdańsk 6-10
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań // Wrocław +20
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice // Gdynia 6-10
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski // Gorzów 11-15
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń // Gdańsk 6-10

Awatar użytkownika
tadziu
Junior
Posty: 2996
Rejestracja: 29 maja 2006, 11:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: tadziu » 11 października 2019, 12:45

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 11-15)

Hic amor, haec patria est. !POLSKA!

Japa
Kadet
Posty: 1144
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:34
Lokalizacja: Brodła

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: Japa » 11 października 2019, 14:26

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 6-10)

paulo2907
Senior
Posty: 3944
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: paulo2907 » 11 października 2019, 18:13

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 1-5)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 11-15)
Kilka słów o sytuacji koszykarek Wisły przed nowym sezonem:
https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... wania.html

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11814
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: Greebo » 11 października 2019, 18:32

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Artego 16-20)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 11-15)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 16-20)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Arka 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7992
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Re: BLK 2019/20 - 3 kolejka (12-13.10.2019)

Postautor: ann » 11 października 2019, 19:31

Sobota, 12.10.2019
17:00 Wisła Kraków - Artego Bydgoszcz (Wisła 1-5)
Niedziela, 13.10.2019
17:00 AZS Uniwersytet Gdański - Widzew Łódź (Widzew 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS Poznań (Ślęza 11-15)
18:00 Arka Gdynia - CCC Polkowice (Gdynia 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - AZS-AJP Gorzów Wielkopolski (AZS Gorzów 6-10)
18:00 Politechnika Gdańska - MMKS Katarzynki Toruń (Politechnika 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość