BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6287
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Postautor: BARTOLINO » 13 lutego 2020, 20:09

Czwartek, 13.02.2020 - mecz zaległy
20:10 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Arka 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Postautor: Ałgaja » 14 lutego 2020, 22:39

Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 1-5)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (AZS 1-5)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6287
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Postautor: BARTOLINO » 15 lutego 2020, 12:00

BARTOLINO pisze:Czwartek, 13.02.2020 - mecz zaległy
20:10 Arka Gdynia - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Arka 6-10)

Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (AZS 1-5)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (Energa 1-5)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 6-10)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
justi
Kadet
Posty: 1132
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Postautor: justi » 15 lutego 2020, 13:05

Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Bydgoszcz +20)
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 6-10)
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (Poznań 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Gdynia 11-15)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (Wisła 1-5)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (Lublin +20)

ALBI
Amator
Posty: 156
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 13:31
Lokalizacja: Lublin

Re: BLK 2019/20 - 17 kolejka oraz mecze zaległe z 13 kolejki (13-19.02.2020)

Postautor: ALBI » 15 lutego 2020, 18:17

Sobota, 15.02.2020
16:00 Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź (Artego +20) - po czasie
16:00 Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański (Politechnika 11-15) - po czasie
18:30 AZS Poznań - Energa Toruń (AZS 6-10)
Niedziela, 16.02.2020
16:00 1KS Ślęza Wrocław - AZS-AJP Gorzów Wlkp. (Ślęza 6-10)
16:00 AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia (Arka 16-20)
Poniedziałek, 17.02.2020
18:30 Wisła Kraków - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Środa, 19.02.2020 - mecz zaległy
19:00 AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń (AZS +20)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości