EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 1-5)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego 11-15]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Lotos 11-15]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego 11-15]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Lotos 11-15]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
Kozak w necie - pizda w świecie!
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (AZS 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (AZS 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 6-10)
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 11-15)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(Lider 1-5)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 6-10)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 11-15)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(Lider 1-5)
Pomscimy polskie znaki w stopkach: zażółć gęślą jaźń!
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Artego 6-10
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Lotos 11-15
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków / AZS 6-10
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Artego 6-10
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Lotos 11-15
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków / AZS 6-10
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Artego 11-15
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Lotos +20
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków / Lider 1-5
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Artego 11-15
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Lotos +20
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków / Lider 1-5
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Bydgoszcz 6-10
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Gdynia 11-15
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków /Poznań 11-15
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań / Bydgoszcz 6-10
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń / Gdynia 11-15
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków /Poznań 11-15
Gorzowska potęga !
-
- Kadet
- Posty: 1149
- Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
- Lokalizacja: Toruń
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań ( Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń ( Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków ( AZS 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań ( Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń ( Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków ( AZS 6-10)
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego 11-15]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Lotos 6-10]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego 11-15]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Lotos 6-10]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego +20]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Energa 1-5]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań [Artego +20]
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń [Energa 1-5]
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków [AZS 11-15]
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (Lider 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (Lider 6-10)
I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
]Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 11-15)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań(Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń(Lotos 11-15)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków(AZS 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: EKSTRAKLASA: 5 mecz 1/2 i 7 kolejka Play Out (22.04.2010)
Czwartek, 22.04.2010
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (Lider 6-10)
17:00 Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań (Artego 11-15)
18:00 Lotos Gdynia - Energa Toruń (Lotos 6-10)
18:30 AZS Poznań - Lider Pruszków (Lider 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości