Niedziela, 17.04.2016
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga
EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
Niedziela, 17.04.2016
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg(UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga( Fenerbahce 6-10)
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg(UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga( Fenerbahce 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
Niedziela, 17.04.2016
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg(UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga( Fenerbahce 6-10)
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg(UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga( Fenerbahce 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
Niedziela, 17.04.2016
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga (Fenerbahce 1-5)
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg (UMMC 6-10)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga (Fenerbahce 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - FINAL FOUR: Finał i o 3 miejsce (17.04.2016)
Niedziela, 17.04.2016
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga (Fenerbahce 6-10)
16:00 Nadezhda Orenburg - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
13:00 Fenerbahce Stambuł - ZVVZ USK Praga (Fenerbahce 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości