Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Lublin 1-5)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 6-10)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Polkowice 6-10)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 6-10)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS +20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS +20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 1-5)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 11-15)
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Wrocław +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Gdynia 16-20)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (Gorzów 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 1-5)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Wrocław +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Gdynia 16-20)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Gdynia 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 6-10)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Gdynia 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can Pack +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can Pack +20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 11-15)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
Re: BLK - 5 kolejka (22-23.10.2016)
Sobota, 22.10.2016
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 16-20)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź (AZS 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (CCC 11-15)
Niedziela, 23.10.2016
17:00 1KS Ślęza Wrocław - MKK Siedlce (Ślęza +20)
17:00 Basket 90 Gdynia - AZS UMCS Lublin (Basket 16-20)
17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Energa 6-10)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości