Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM
16:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA
17:00 Dynamo Kursk - Mersin
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ
EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Mersin 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (Ekaterinburg +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Mersin 6-10)
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 6-10)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron Ekaterinburg +20
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM Orenburg 11-15
17:00 Dynamo Kursk - Mersin Kursk 1-5
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA Fenerbahce 11-15
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków Praga 16-20
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice Bourges 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB Salamanca 6-10
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ Schio 16-20
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron Ekaterinburg +20
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM Orenburg 11-15
17:00 Dynamo Kursk - Mersin Kursk 1-5
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA Fenerbahce 11-15
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków Praga 16-20
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice Bourges 6-10
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB Salamanca 6-10
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ Schio 16-20
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanka 11-15)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga +20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanka 11-15)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 16-20)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 16-20)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Famila +20)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 6-10)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 16-20)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 16-20)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Famila +20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Nadieżda 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Dynamo 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 11-15)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Nadieżda 16-20)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Dynamo 11-15)
19:00 Fenerbahce Stambuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 16-20)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 11-15)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Schio +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA - 2 kolejka (2-3.11.2016)
Środa, 2.11.2016
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Starmbuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 16-20)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 16-20)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Famila +20)
15:00 UMMC Ekaterinburg - Uniqa Sopron (UMMC +20)
15:00 Nadezhda Orenburg - ESBVA-LM (Orenburg 11-15)
16:00 Fenerbahce Starmbuł - BLMA (Fenerbahce 11-15)
17:00 Dynamo Kursk - Mersin (Kursk 16-20)
19:15 ZVVZ USK Praga - Wisła Kraków (Praga 11-15)
20:00 Bourges Basket - CCC Polkowice (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Hatay BB (Salamanca 16-20)
Czwartek, 3.11.2016
20:30 Famila Schio - Uni Györ (Famila +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości