BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp.
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Lublin 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Siedlce 1-5)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Lublin 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce BASKET 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław WROCŁAW 6-10
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków WISŁA 11-15
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz ARTEGO 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin CCC 11-15
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. AZS 6-10
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce BASKET 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław WROCŁAW 6-10
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków WISŁA 11-15
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz ARTEGO 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin CCC 11-15
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. AZS 6-10
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce BASKET 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław WROCŁAW 1-5
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków WISŁA 16-20
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz Toruń 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin CCC 16-20
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. AZS 1-5
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce BASKET 6-10
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław WROCŁAW 1-5
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków WISŁA 16-20
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz Toruń 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin CCC 16-20
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. AZS 1-5
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce / Basket 11-15
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła +20
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Energa 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin / CCC 11-15
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce / Basket 11-15
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław / Ślęza 11-15
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków / Wisła +20
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz / Energa 1-5
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin / CCC 11-15
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 1-5)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can Pack +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Can Pack Kraków (Wisła Can Pack +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (CCC 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Gdynia 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Wrocław 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Bydgoszcz 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 1-5)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Energa 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 6-10)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 7 kolejka (5-6.11.2016)
Sobota, 5.11.2016
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
16:00 Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce (Basket 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków (Wisła +20)
18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin (Polkowice 11-15)
Niedziela, 6.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości