BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła +20)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Wrocław 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła +20)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Wrocław 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 11-15)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 11-15)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
roda, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Sroda, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Wrocław 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (Lublin +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Bydgoszcz 6-10)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Wrocław 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 11-15
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 6-10
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 1-5
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 6-10
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 11-15
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 6-10
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 1-5
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 6-10
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 16-20
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 11-15
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 6-10
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 11-15
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 16-20
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 11-15
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 6-10
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 11-15
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 6-10
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 16-20
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 11-15
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 6-10
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 16-20
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź / AZS 16-20
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń / Wisła 11-15
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec / Artego 16-20
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice / Ślęza 6-10
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Basket 16-20
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. / AZS 11-15
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 16-20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 16-20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia +20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Gdynia 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket 16-20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS +20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 11-15)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego +20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (CCC 6-10)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket 16-20)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 8 kolejka (9-12.11.2016)
Środa, 9.11.2016
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
18:00 AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź (AZS 16-20)
Piątek, 11.11.2016
18:00 Wisła Kraków - Energa Toruń (Wisła 6-10)
Sobota, 12.11.2016
17:00 Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Artego 16-20)
17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice (Ślęza 1-5)
17:00 Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Basket 11-15)
18:00 MKK Siedlce - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS AJP 6-10)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości