BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 1-5)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 1-5)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce // Ostrów 6-10
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin // Toruń 6-10
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz // Gorzów 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź // Wrocław 16-20
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia // Gdynia 1-5
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków // Wisła +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce // Ostrów 6-10
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin // Toruń 6-10
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz // Gorzów 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź // Wrocław 16-20
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia // Gdynia 1-5
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Orzeł 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Orzeł 11-15)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrów 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Toruń 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 1-5)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 11-15)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 6-10)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce / Ostrovia 11-15
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin / Energa 6-10
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź / Ślęza 16-20
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia / CCC 16-20
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce / Ostrovia 11-15
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin / Energa 6-10
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz / Artego 6-10
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź / Ślęza 16-20
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia / CCC 16-20
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Kadet
- Posty: 1709
- Rejestracja: 27 listopada 2014, 17:09
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzów 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 6-10)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Pszczółka 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Artego 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
Niedziela, 27.11.2016
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Energa 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (AZS 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (CCC 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 9 kolejka (27.11.2016)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Lublin 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzow 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKK Siedlce (Ostrovia 11-15)
17:00 Energa Toruń - AZS UMCS Lublin (Lublin 6-10)
17:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz (Gorzow 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź (Ślęza +20)
19:00 CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia (Polkowice 6-10)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości