BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (AZS 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
- bart_81
- Senior
- Posty: 3037
- Rejestracja: 21 grudnia 2008, 20:44
- Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
- Kontaktowanie:
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 6-10)
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Lublin 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wlkp. 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Lublin 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Gdynia 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów Wlkp. 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Sosnowiec 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Toruń 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Bydgoszcz 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Sosnowiec 1-5)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 6-10)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Gorzów 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
- markylipek
- Młodzik
- Posty: 917
- Rejestracja: 14 grudnia 2009, 13:24
- Lokalizacja: Toruń
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 11-15)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 6-10)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 11-15)
-
- Junior
- Posty: 2215
- Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
- Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...
- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (AZS-UMCS 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 11-15)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
]Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Lublin 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artego 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (AZS 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC +20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa 11-15
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław / AZS 6-10
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski / Energa 11-15
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków / Wisła +20
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin / Artego 11-15
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia / Basket 11-15
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław / AZS 6-10
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice / CCC +20
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Energa +20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła +20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin (AZS 1-5)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 11-15)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 1-5)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (CCC 16-20)
Re: BLK - 12 kolejka (16.12-17.12.2016)
Piątek, 16.12.2016
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Torun 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artgeo 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Torun 16-20)
Sobota, 17.12.2016
17:00 MKK Siedlce - Wisła Kraków (Wisła 16-20)
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS-UMCS Lublin (Artgeo 6-10)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia (Basket 16-20)
18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław (Sleza 6-10)
18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice (Polkowice 16-20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości