Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ostrovia 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (AZS UMCS 6-10)
BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Re: BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 90 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 90 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Łódź 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp.1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Toruń 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Łódź 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów Wlkp.1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Toruń 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 6-10)
Re: BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ostrovia 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 11-15)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ostrovia 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 6-10)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 6-10)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Hic amor, haec patria est. !POLSKA!
Re: BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Łódź 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gdynia 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Toruń 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Łódź 6-10)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Sosnowiec 6-10)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gdynia 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Wrocław 6-10)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (Toruń 11-15)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 11-15)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 13 kolejka (21.12.2016)
Środa, 21.12.2016
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ostrovia 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
18:00 Widzew Łódź - MKK Siedlce (Widzew 1-5)
18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Ostrovia 1-5)
18:00 Basket 90 Gdynia - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Basket 1-5)
18:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz (Ślęza 1-5)
19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń (CCC 1-5)
19:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości