EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Typowanie wyników meczów

Moderatorzy: rzymi, BARTOLINO

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5801
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: BARTOLINO » 01 stycznia 2017, 19:16

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio
20:00 BLMA - Wisła Kraków
20:30 Bourges Basket - Hatay BB
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11240
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: Greebo » 03 stycznia 2017, 09:39

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

koszykówka_kobiet
Żak
Posty: 458
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: koszykówka_kobiet » 03 stycznia 2017, 09:49

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Montpellier 6-10)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/

paulo2907
Senior
Posty: 3822
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: paulo2907 » 03 stycznia 2017, 22:20

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 6-10)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 16-20)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Nadieżda 1-5)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
Kilka słów o dotychczasowych wynikach koszykarek Wisły... https://nowe-refleksje.blogspot.com/201 ... nskie.html

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7793
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: ann » 03 stycznia 2017, 23:44

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 6-10)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanka 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

BARTOLINO
Administrator
Posty: 5801
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: BARTOLINO » 04 stycznia 2017, 11:13

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 6-10)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (BLMA 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Bourges 11-15)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 6-10)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (UMMC 16-20)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
justi
Młodzik
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - 7 kolejka (4-5.01.2017)

Postautor: justi » 04 stycznia 2017, 11:35

Środa, 4.01.2017
15:00 Dynamo Kursk - Uni Györ (Kursk +20)
16:30 Mersin - Fenerbahce Stambuł (Mersin 1-5)
18:00 Uniqa Sopron - ESBVA-LM (Sopron 11-15)
18:45 ZVVZ USK Praga - Famila Schio (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Wisła Kraków (Wisła 1-5)
20:30 Bourges Basket - Hatay BB (Hatay 1-5)
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca - Nadezhda Orenburg (Salamanca 11-15)
Czwartek, 5.01.2017
19:00 CCC Polkowice - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)


Wróć do „Liga typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości