Środa, 18.01.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 16-20)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 11-15)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (AZS 6-10)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
BLK - 16 kolejka oraz mecz zaległy (18-25.01.2017)
Re: BLK - 16 kolejka oraz mecz zaległy (18-25.01.2017)
Środa, 18.01.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (Lublin 6-10)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (AZS 11-15)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 6-10)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (Lublin 6-10)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
Debiutantka Roku!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.
Ave Becky!!!
Re: BLK - 16 kolejka oraz mecz zaległy (18-25.01.2017)
Środa, 18.01.2017
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Toruń +20)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (Lublin 6-10)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
18:00 Widzew Łódź - AZS AJP Gorzów Wlkp. (Gorzów 11-15)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza +20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Toruń +20)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (Artego 1-5)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (Lublin 6-10)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 6-10)
Re: BLK - 16 kolejka oraz mecz zaległy (18-25.01.2017)
Sobota, 21.01.2017
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 11-15)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (AZS-UMCS 11-15)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
15:00 MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław (Ślęza 16-20)
17:00 Wisła Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Wisła +20)
17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń (Energa 11-15)
Niedziela, 22.01.2017
17:00 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice (CCC 6-10)
18:00 AZS-UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia (AZS-UMCS 11-15)
Środa, 25.01.2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket 90 Gdynia (Artego 11-15)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości