Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca
18:00 Uni Györ - Famila Schio
EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga +20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg 16-20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga +20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
Re: EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20))
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 6-10)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 11-15)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio +20)
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (UMMC +20))
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 6-10)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 11-15)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 16-20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio +20)
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html
Re: EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga +20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (Bourges 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga +20)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous
-
- Żak
- Posty: 499
- Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 08:06
Re: EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (Ekaterinburg +20)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Stambuł 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca +20)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Schio 11-15)
Koszykówka to nasza pasja. Wspólnie tworzymy największą społeczność żeńskiego basketu w Polsce!
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Zapraszamy: https://www.facebook.com/Koszyk%C3%B3wk ... /timeline/
Re: EUROLIGA - 9 kolejka (18-19.01.2017)
Środa, 18.01.2017
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Famila 11-15)
16:30 Mersin - Dynamo Kursk (Kursk 11-15)
18:00 Uniqa Sopron - UMMC Ekaterinburg (UMMC 11-15)
19:00 CCC Polkowice - Bourges Basket (CCC 1-5)
19:00 Wisła Kraków - ZVVZ USK Praga (Praga 11-15)
20:00 BLMA - Fenerbahce Stambuł (Fenerbahce 6-10)
20:00 ESBVA-LM - Nadezhda Orenburg (Orenburg 6-10)
Czwartek, 19.01.2017
16:00 Hatay BB - Perfumerias Avenida Salamanca (Salamanca 6-10)
18:00 Uni Györ - Famila Schio (Famila 11-15)
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości